.





Δείτε μας στο FACEBOOK

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΕΛΛΗΛΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΩΝ (50m)

AKROPOLIS GRAND PRIX - RECORDS 1988-2017

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΡΕΚΟΡ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΤΩΝ 2017-18

EuroSwim 2017 Copenhagen-Denmark - LEN European Short Course Championships

ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2018 (Ν.Ιωνία 20-21.1.18)

6οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2018» (Νάουσα 3-4.2.18)

YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018 - 01–12 October 2018

FINA - Officiating Swimming - The Competitive Strokes  
 FINA Εγκεκριμένα Μαγιό
ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΧΑΚΗ "ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ"
Πως να γνωρίσεις καλύτερα τον αγωνιστικό εαυτό σου....

ΝΑΙ στο βάθρο....    ΟΧΙ στο βόθρο.......

 Ξέρουμε τι ζητάμε απο τα παιδιά μας?

Γονείς & ο ρόλος τους  (Νικολόπουλος Αλεξ.)

Αθλητική Απόδοση

Επικοινωνήστε μαζί μας

ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ DOPING

ΝΟΜΟΣ 4115 / Αρ. φύλλου 24 / 30/1/2013, ΑΡΘΡΟ 38 - ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ 2017-18 (18.10.17)

 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 11.10.2017

Ο 10-λογος του καλού κολυμβητή

Δύο είναι οι λέξεις...

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
ΟΡΙΑ 2017-18 & ΑΘΛΗΤΕΣ

 Επιστημονικά Άρθρα (Τουράκη-Βάσιου Μαρία)

Τρόπος Ζωής, Τότε.. στο πίσω κάθισμα  

ΑΣΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΗ του ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

ΟΡΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2018
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ & ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ
Προπονητές & Εμπιστοσύνη ? (Μετάφ. Τουράκη Μ.)

Link για να ‘’αλλάξουν ’’ οι γονείς θα βγεί ποτέ ;

THE 2017 PROHIBITED LIST  (01 January 2017)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΡΕΚΟΡ
ΠΙΣΙΝΑ 50m ΠΙΣΙΝΑ 25m
 Η παρέα μας μεγαλώνει συνέχεια (179)
 

ΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΝΕΩΝ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ  06-12/10/2018   (KOE 21.04.2017 12:46)

ΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 25m Hangzhou (CHN) 03-08.12.2018 (KOE 11.10.2017 11:32)

Έκτακτη ημερ.ΑΓΩΝ+ΠΡΟΑΓ ΠΕΚΥΚΡ-(Χανιά 17.12.17) Συμ
1η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών -(Πειραιάς 17.12.17) Συμ
1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών -(Ν.Σμύρνη 16-17.12.17) Συμ Aποτ
Ημερίδα ταχυτήτων Masters -(Βόλος 16-17.12.17) Συμ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - ΕΓΟΗ -(Ηράκλειο 16.12.17) Συμ
ΗΜΕΡ.Ορίων & 9-12ετών -(Λάρισα 16.12.17) Προαγ Αγων
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών -(Θεσ/νίκη 15-17.12.17) Συμ Aποτ
LEN EUROPEAN 25m CHAMP-(Copenhagen 13-17.12.17) EntryResults
20οι ΑΓΩΝΕΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - (Δράμα 9-10.12.17)  
GR ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 25m - (Βόλος 9-10.12.17)  
4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ Προαγ - (ΟΑΚΑ 9-10.12.17)
4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ Αγων - (ΟΑΚΑ 8-10.12.17)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2017-(Λάρισα 2-3.12.17)  
ΛΑ΄ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2017-(Νίκαια 1-3.12.17)  
ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 2017-(Πάτρα 1-3.12.17)Προαγ  Aγων
25α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2017-(Θεσ/νίκη 1-3.12.17)  Aποτ Results
ΗΜΕΡΙΔΑ ΝΟ ΧΙΟΥ-(Χίος 1-2.12.17) Προαγ  Aγων
2η Προκριματική Ημερίδα GP Β' Όμ-(Χαλάνδρι 25-26.11.17)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ 9-12ετών - (ΟΑΚΑ 25-26.11.17)
Προκρ.Ημερίδα GP & Προαγ - (Ηράκλειο 25-26.11.17) Προαγ  Aγων
Προκρ.Ημερίδα GP & Προαγ - (Καρπενήσι 25.11.17) Προαγ  Aγων
Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγ - (Τρίπολη 25.11.17)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Λάρισα 25.11.17)
Προκριματική Ημερίδα GP - (Θεσ/νίκη 24-26.11.17)
2η Προκριματική Ημερίδα GP - (Χαλάνδρι 18-19.11.17)
6ο ΚΥΠ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - (Ιωάννινα 18-19.11.17) Προαγ  Aγων
ΟΙΚΟΝΟΜΕΙΑ 2017 - (Σέρρες 18-19.11.17) Προαγ   Αγων 
 Προκρ.Ημερίδα GP & Προαγ - (Ορεστιάδα 18.11.17) Προαγ  Aγων
 Διεθνής Masters ΕΑΤ-ΑΛΕΞ - (Θεσ/νίκη 11-12.11.17)
1η Ημερίδα Ορίων ΑΚΟΒΒ - (Σχ.Ευελπίδων 11-12.11.17)
40 ΧΡΟΝΙΑ ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ΄78 - (Νίκαια 10-12.11.17)
1η Προκρ.Ημερίδα GP & Προαγ - (Αγ.Νικόλαος 04-05.11.17)
1η Προκριματική Ημερίδα GP - (Χαλάνδρι 04-05.11.17)
1η Προκριματική Ημερίδα GP - (Σέρρες 04-05.11.17)
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2017 - (Καβάλα 04-05.11.17)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ GRAND PRIX - (Αγρίνιο 04.11.17)
1η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγ - (Χαλκίδα 04.11.17) Προαγ  Aγων
Προκρ.Ημερίδα GP & Προαγ - (Βόλος 04.11.17) Προαγ  Aγων
1η Ημερίδα ταχυτήτων OMEGA - (Αλεξ/πολη 29.10.17) Προαγ Aγων
3ο Διεθνές Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - (Ορεστιάδα 21-22.10.17) Προαγ Aγων
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑ JUNIOR 2017 - (Θεσσ/νίκη 21.10.17)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΩΝ - (Θεσσ/νίκη 14.10.17)
49α ΔΕΛΦΙΝΙΑ 2017 - ΝΟ ΙΤΕΑΣ - (Ιτέα 30.09.17)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ - (Καρπενήσι 9-10.9.17)
6th FINA World Junior Champ - (Indianapolis, USA 23-28.8.17)
29th SUMMER UNIVERSIADE - (TAIPEI 20-27.8.17)
FINA World MastersChampionships - (Budapest, Hun 14-20.8.17)
17th FINA World Championships - (Budapest, Hun 23-30.7.17)
EUROPEAN YOUTH OLYMPIC FESTIVAL - (Gyor, Hun 24-29.7.17)
ΒΙΚΕΛΕΙΑ 2017 - (Σύρος 27-28.7.17)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ-ΠΚ Α-Β Π-Κ Ε-Ν 
ΒΟΛΟΣ-ΠΑΤΡΑ 06 - 16 Ιουλ 2017

Βόλος 6-9.7.17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

KOE

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. 
1 2 3 4 5 6 7  

LIVE STREAMING

Σ-Π Σ-Α Κ-Π Κ-Α

Πάτρα 13-16.7.17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

KOE

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. 1 2 3 4 5 6 7

LEN EUROPEAN JUNIOR CHAMP - (Netanya 28.6-02.7.17)
ΚΑΒΑΛΑ 2017 - (Καβάλα 01.7.17)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΟΡΕΝ 2017 - (ΟΑΚΑ 23-25.6.17) Βαθμ
COMEN CUP 2017 - (Gzira MALTA 24-25.6.17)
1ο Κυπ.Λουτρακίου - (Λουτράκι 24-25.6.17) Προαγ Aγων
Αγώνες ορίων & προαγων - (Ιωάννινα 24.6.17) Προαγ Aγων
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Περιστέρι 16-18.6.17)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Χαϊδάρι 16-17.6.17)
"ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΦ" 2017 - (Ηράκλειο 17-18.6.17)
2η ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 17-18.6.17)
ΘΕΡ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 & Ημερ.Ορίων - (Λάρισα 17.6.17) Προαγ Aγων
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Αιγάλεω 10-11.6.17)  
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Θεσ/νίκη 9-11.6.17)
ΘΕΡ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 & Ημερ.Ορίων- (Χαλκίδα 11.6.17) Προαγ Aγων
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Καβάλα 10-11.6.17) Aτομ Ομαδ
Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Καβάλα 10-11.6.17)
ΘΕΡ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 & Ημερ.Ορίων - (Καλαμάτα 10-11.6.17)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Χανιά 10-11.6.17) Aτομ Ομαδ
Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Χανιά 10-11.6.17)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Βόλος 10-11.6.17) Aτομ Ομαδ
ΘΕΡ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 & Ημερ.Ορίων - (Άρτα 10.6.17) Προαγ Aγων
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.Δ. & Σ.Α. - (Γέρακας 10.6.17)
World Senior Games 2017 - (Vouliagmeni 9-10.6.17)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Χαϊδάρι 4.6.17)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Περιστέρι 3-4.6.17)
ΔΕΛΦΙΔΙΟΙ 2017 - (Αιγάλεω 3-4.6.17)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ - (Βεγορίτιδα 2-4.6.17)
ΘΕΡ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 & Ημερ.Ορίων - (Χίος 2-3.6.17)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ 2017 - (Θεσ/νίκη 27-28.5.17)
ΚΑ' ΙΩΝΙΚΟΙ 2017 - (Βόλος 27-28.5.17) Aτομ Ομαδ
Ημερίδα 9-12ετών ΩΡΙΩΝΑ - (Ηράκλειο 27-28.5.17)
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2017 - (Βουλιαγμένη 27-28.5.17) Προαγ Aγων
«Κοκοβιοί & Γύλοι» - (Μεταμόρφωση 27-28.5.17)
1η Θερινή Ημερίδα ορίων - (Περιστέρι 20-21.5.17)
1η Θερινή Ημερίδα ορίων - (Θεσ/νίκη 20-21.5.17)
1η ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Χανιά 20-21.5.17)
1η ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Χαλκίδα 20.5.17) Aγων Προαγ
1η ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Βόλος 20.5.17) Aγων Προαγ
1η ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Καβάλα 20.5.17) Aγων Προαγ
1η ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Ιωάννινα 20.5.17) Aγων Προαγ
1η ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Τρίπολη 20.5.17)
ΝΟΧ-ΘΕΡ.Ημερίδα ορίων & προαγ - (Χίος 19-20.5.17)
AKROPOLIS GRAND PRIX 2017 - (OAKA 12-14.5.17)
ΡΕΣΤΕΙΑ 2017 - (Άλιμος 13-14.5.17)  
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2017 - (Θεσ/νίκη 13-14.5.17)
ΑΚΡΙΣΙΑ 2017 - (Λάρισα 13-14.5.17) Aτομ Ομαδ
BALKAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIP - (Sofia 6-7.5.17)
16α ΤΣΙΤΕΙΑ 2017 - (Ιλίσιο 5-7.5.17) Aγων Προαγ
ΟΦΗ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ - (Ηράκλειο 6-7.5.17)
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2017 - (Καλαμάτα 6-7.5.17)  
16ο Κύπελλο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7-8 ετών- (Χαϊδάρι 7.5.17)
16ο Κύπελλο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - (Χαϊδάρι 6-7.5.17)
ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2017 - (Θεσ/νίκη 07.5.17)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ - (Θεσ/νίκη 07.5.17)
1η Θερινή ημερίδα 9-12ετών - (Περιστέρι 30.4.17)  
1η Θερινή ημερίδα 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 29-30.4.17)  
16α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 2017 - (Χανιά 22-23.4.17)
VIII I.S.M. "22.APRIL" - (BANJA LUKA 22-23.4.17)
ΦΑΡΟΣ-ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ 2017-(Αλεξ/πολη 22-23.4.17)Aγων Προαγ
46 ΧΡ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ-(Περιστέρι 22-23.4.17)Aγων Προαγ
8οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2017 Αγων -(Πτολεμαϊδα 22-23.4.17)
8οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2017 Masters-(Πτολεμαϊδα 22-23.4.17)
ΚΕ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2017 - (Λάρισα 22-23.4.17) Ατομ Ομαδ
Swim Open Stockholm 2017 - (Stockholm 8-11.4.17)
MULTINATIONS YOUTH 2017 - (Peiraias 8-9.4.17) Results Points
MULTINATIONS JUNIOR 2017 - (Prague 8-9.4.17) Results+Points
11 April GRAND PRIX 2017 - (Beograd 7-9.4.17)
10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2017 - (Ιωάννινα 8-9.4.17)
35α ΝΙΟΒΕΙΑ 2017 - (Καβάλα 8-9.4.17)
12ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΟΥ - (Χαλκίδα 8-9.4.17) Προαγ  Aγων
ΗΜΕΡΙΔΑ Προαγ ΗΡΑΚΛΕΙΟ΄91- (Ηράκλειο 8.4.17)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR - (Θεσ/νίκη 8.4.17)
ΙΔ΄ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2017 - (Περιστέρι 07-09.4.17) Aγων Προαγ
ΟΣΦΠ 2017 - (Πειραιάς 31/3-2/4.17) Aγων Προαγ
EKTAKTH ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ - (Θεσ/νίκη 01-02.4.17)
ΚΑΒΑΛΑ Junior 2017 - (Καβάλα 01-02.4.17)
Ημερίδα ορίων & 11-12ετ - (Βόλος 01.4.17) Προαγ Aγων
Διασυλλογική Ημερίδα ορίων ΝΟΗ - (Ηράκλειο 01.4.17)
3rd MASTERS GMA SWIMMING SERIES - (ΟΑΚΑ 18-19.3.17)
ΕΘΝΙΚΟΣ 1927 - (Αλεξ/πολη 18-19.3.17)  Προαγ Aγων
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (ΟΑΚΑ 10-12.3.17)  9-10 11-12
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Αλεξανδρούπολη 11-12.3.17)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Νάουσα 11-12.3.17) Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Πάτρα 11.3.17)
7o TROFEO CITTA' DI MILANO 2017 - (Milano 10-11.3.17)
15th International Swim Meeting ISM 2017 - (Berlin 3-5.3.17)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Λάρισα 4-5.3.17) Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Ηράκλειο 4-5.3.17) Ατομ Ομαδ
1η ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ - (Θεσ/νίκη 5.3.17)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Καρπενήσι 4.3.17)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Κέρκυρα 4.3.17) 
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 4.3.17)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ Ε-Ν - (OAKA 17-19.2.17)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Καβάλα 17-19.2.)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ,ΠΚ Α+Β - (OAKA 10-12.2.17)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Νάουσα 12.2.17)
NAOUSA MASTER CUP - (Νάουσα 12.2.17)
5οι ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2017 Προαγ - (Νάουσα 11-12.2.17)
1ο ΚΟΑΤ MASTERS CUP 2017 - (Τρίπολη 11.2.17)
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ  2017 Προαγ - (Καρδίτσα 11.2.17) Ατομ Ομαδ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΡΕΝ - (OAKA 3-5.2.17)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (OAKA 3-5.2.17)
19th Euromeet 2017 - (Luxembourg 27-29.1.2017)
2η Ημερίδα 9-12ετών - (Νίκαια 28-29.1.17) (Πειραιάς 29.1.17)
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Χίος 27-28.1.17)
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Ιωάννινα 29.1.17)
ΕΓΟΗ - Διασυλ.9-12ετών - (Ηράκλειο 28.1.17)  
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Αλεξ/πολη 28.1.17) Προαγ Aγων
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Λάρισα 28.1.17) Προαγ Aγων
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Χαλκίδα 28.1.17) Προαγ  Aγων
1ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ 2017 - (ΟΑΚΑ 21-22.1.17)  9-10 11-12 Αγων
ΑΡΤΕΜΙΣ 2017 Αγωνιστικά - (Νίκαια 21-22.1.17)
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Ηράκλειο 21-22.1.17)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ - (Θεσ/νίκη 22.1.17)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Νάουσα 21.1.17)
Γ'ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2017 - (Καβάλα 21.1.17)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ν.Σμύρνη 14-15.1.17)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Νίκαια 14-15.1.17)
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2017 - (Ν.Ιωνία Βόλου 13-15.1.17) Προαγ Aγων
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Τρίπολη 14.01.17) Προαγ  Aγων
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Χίος 13-14.01.17)
5th SWIMMING CUP 2017 - (Ιωάννινα 7-8.1.17)
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2017 - (Αλεξ/πολη 7-8.1.17) Προαγ Aγων 
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών (25m) - (Χανιά 18.12.16)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 18.12.16)
1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Νίκαια 17-18.12.16)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 16-18.12.16) Ατομ Ομαδ
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Λάρισα 17.12.16) Προαγ  Aγων 
Ημερίδα Αγωνιστικών Δελφίνια Ηρ. - (Ηράκλειο 17.12.16)
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών - (Χίος 16-17.12.16)
13th FINA WORLD CHAMP (25m) - (Windsor (CAN) 6 -11.1216)  
Grand Prix ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - (Βόλος 10-11.12.16)
8οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ προαγ - (Πτολεμαϊδα 10-11.12.16) Ατομ Ομαδ
24ο Κυπ.Χριστουγέννων - (Πάτρα 9-11.12.16)
ΙΘ'ΑΓΩΝΕΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - (Δράμα 10-11.12.16) Ατομ Ομαδ
Διασυλ.Ημερίδα προαγ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - (Ηράκλειο 10.12.16) Αποτ
24α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2016 - (Καβάλα 02-04.12.16) 
11ο Κύπελλο ΚΟΑΤ 2016 - (Τρίπολη 03-04.12.16)
Ημερίδα Ορίων & Προαγωνιστικών - (Χίος 02-03.12.16) 
Λ' ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2016 - (Νίκαια 02-04.12.16) 
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 2ος Όμιλος - (Χαλάνδρι  26-27.11.16)  
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2016 - (Λάρισα 26-27.11.16)  Ατομ  Ομαδ
ΑΜΦΙΠΟΛΙΣ 2016 2οι Βετεράνων- (Σέρρες 26-27.11.16) 
1η Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Λάρισα 20.11.16) Προαγ  Aγων 
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 1ος Όμιλος - (Χαλάνδρι  19-20.11.16)  
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Θεσσαλονίκη  18-20.11.16)
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Ιωάννινα 20.11.16)
Ημερίδα GP & 9-12ετών- (Καρπενήσι 19.11.16) Προαγ   Aγων
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Πάτρα 19.11.16) Προαγ   Aγων
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Δράμα  19.11.16)
Ημερ.Πρόκρισης GP & ημερ 9-12ετ-(Ηράκλειο 19-20.11.16) 
INTERNATIONAL Swim Meet 2016 - (Λεμεσός 12-13.11.16)
34α Οικονόμεια 2016 - (Σέρρες 12-13.11.16) Προαγ  Aγων
8ο "ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ & ΘΥΣΙΑΣ" - (Νίκαια 11-13.11.16)
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 2ος Όμιλος - (Χαλάνδρι 05-06.11.16)  
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP  - (Θεσσαλονίκη  04-06-.11.16)  
"ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2016" Προαγ. - (Καβάλα 05-06.11.16) 
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ-(Αγ.Νικόλαος 05.11.16) 
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ - (Αγρίνιο 05.11.16) 
1η Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Χαλκίδα 05.11.16) Προαγ  Aγων 
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ  - (Βόλος 05.11.16) 
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 1ος Όμιλος - (Χαλάνδρι  29-30.10.16)  
2ο Διεθνές Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - (Ορεστιάδα 29-30.10.16) Προαγ Aγων
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ (25m) - (Θεσ/νικη  16.10.16)  
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016 (25m)  - (Θεσ/νικη  15.10.16)  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - (ΡΙΟ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ  06-13.8.16)  
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Π-Κ-Ε-Ν 2016 - (Θεσ/νίκη  21-24.7.16)   ΒΑΘΜ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΠ+ΠΚ Α-Β 2016 - (Βόλος  14-17.7.16)  
16th ISF Gymnasiade 2016 - (Trabzon 13-16.07.16)
43 ARENA EUROPEAN JUNIOR - (HODMEZOVASARHELY 6-10.7.16)
Τσέτσο Γκολομέεβ 2016 - (Ηράκλειο 2-3.7.16)  
ΩΚΕΝΟΣ Masters 2016 - (O.S.C.  2-3.7.16)  
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2016 ΟΡΕΝ - (Ιωάννινα 2.7.16)  
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2016 - (Βουλιαγμένη 2-3.7.16)  Προαγ  Aγων
ΚΑΒΑΛΑ 2016 - (Καβάλα 1-2.7.16)  
Mediterranean Cup - COMEN - (Malta 25-26.6.16)  
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 25-26.6.16)  
ΔΕΛΦΙΔΙΟΙ 2016 - (Αιγάλεω 25-26.6.16)    ΚΟΕ 
Πανελλήνιοι 11-12 ετών -(Περιστέρι 24-26.6.16) 11-12 ετ
Πανελλήνιοι   9-10 ετών -(Χαϊδάρι 24-25.6.16) 9ετ 10ετ
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων -(Περιστέρι 18-19.6.16)
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων -(Βόλος 19.6.16)
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Χανιά 18-19.6.) ΑγωνΠρ.Ατ Πρ.Ομ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Καβάλα 18.6.) ΑγωνΠρ.Ατ Πρ.Ομ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ -(Χίος 17-18.6.16)
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Χαλκίδα 18.6.) Αγων Προαγ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Άρτα 18.6.16)
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων - (Βόλος 18.6.16) Ατομ  Ομαδ
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ 2016 -(Άλιμος  10-12.6.16)   ΚΟΕ
«Κοκοβιοί και Λύχνοι» 7-8 ετών -(Μεταμόρφωση  11.6.16)
9οι ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Γέρακας  11.6.16)
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10 ετών - (Χαϊδάρι  05.6.16) 9ετ  10ετ  
ΘΕΡΙΝΟΙ 11-12 ετών - (Περιστέρι  04-05.6.16) 
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων - (Θεσ/νίκη 03-05.6.16) Ατομ  Ομαδ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Καλαμάτα  4-5.6.16)
Διασυλ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΗΡ. - (Ηράκλειο 4-5.6.16)
Κ΄ΙΩΝΙΚΟΙ 2016 - (Βόλος 28-29.5.16) Ατομ  Ομαδ Photos
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ 2016 - (Θεσσαλονίκη 27-29.5.16)
ΡΕΣΤΕΙΑ 2016 - (Π.Φάληρο 29.5.16)   Photos
 LEN EuropeanAquatics Championships - (London 16-22/5/16)
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -
(Χανιά 21-22.5.16)
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ - (Ιωάννινα 22.5.16)
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2016 -
(Θεσ/νίκη  21-22.5.16)
15ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2016 -
(Χαϊδάρι  21-22.5.16) Επιλεκτα
15α ΤΣΙΤΕΙΑ 2016 -
(Ιλίσια 20-22.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Πάτρα 21.5.16)
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Χαλκίδα 21.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Καβάλα 21.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Βόλος 14.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων - (Θεσσαλονίκη 14-15.5.16)  
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων - (Ηλιούπολη 14-15.5.16)
"ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ" 2016 - (Καλαμάτα 7-8.5.16) 
ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2016 - (Αλεξ/πολη 7-8.5.16) Αγων  Προαγ
45 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2016 - (Περιστέρι 7-8.5.16) 
AKROPOLIS GRAND PRIX 2016 - (Alimos 6-8.5.16)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR - (Θεσ/νίκη 7.5.16) 
BALKAN JUNIOR 2016 - (Volos 23-24.4.16) 
ΙΓ'ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ - (Περιστέρι 22-24.4.16)  Αγων Προαγ
9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2016 - (Ιωάννινα 23-24.4.16) 
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2016 - (Καβάλα 23-24.4.16) Ατομ  Ομαδ
34α ΝΙΟΒΕΙΑ - (Θεσ/νίκη 23-24.4.16) 
11o Κύπελλο Ευρίπου - (Χαλκίδα 23-24.4.16) 
ΔΙΑΣΥΛ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ΕΤΩΝ - ΟΦΗ - (Ηράκλειο 23.4.16) 
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ετών - (Νίκαια 17.4.16)  Ατομ Ομαδ
ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12 ετών - (Νίκαια 16-17.4.16)  Ατομ Ομαδ
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετ - (Θεσσαλονίκη 16-17.04.16)  Ατομ Ομαδ
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - ΗΡ91 - (Ηράκλειο 16.4.16) 
ΚΔ΄ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2016 - (Λάρισα 16.4.16) 
ΓΛΑΥΚΟΣ 2016 - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ - (Περιστέρι 8-10.4.16) 
Multinations Junior Swimming Meeting - (Sofia 02-03.4.16)  
Multination Youth Swimming Meet - (Limassol 02-03.4.16)  
2οι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ MASTERS 2016- (Θεσ/νίκη 02-03.4.16)  
ΟΣΦΠ 2016 Αγων+Προαγων- (Πειραιάς 01-03.4.16)  
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Βόλος 02.4.16)  
Swim Open Stockholm - (Stockholm 30.3-02.4.16)  
ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ 2016 - (Πειραιάς 26-27.3.16)  
4οι ΑΓΩΝΕΣ "ΝΑΟΥΣΑ 2016"  - (Νάουσα 26-27.3.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Αλεξ/πολη 12.3.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016 - (ΟΑΚΑ 04-06.3.16)  
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΥΚΕΙΩΝ 2016 - (ΟΑΚΑ 04-06.3.16)  
ISM International Swim Meeting - (Berlin 04-06.3.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Ηράκλειο 05-06.3.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Λάρισα 05.3.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετ - (Πειραιάς 28.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετ - (Νίκαια 27-28.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Τρίπολη 27.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 26-28.2.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ - (Θεσ/νίκη 19-21.2.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ Ε-Ν - (Νίκαια 19-21.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ,ΠΚ Α+Β - (Νίκαια 12-14.2.16)  
AΡΗΣ*ΤΕΙΑ 2016 - (Θεσσαλονίκη 06-07.2.16)  
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Λάρισα 06.02.16)
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων   & Προαγων - (Αλεξ/πολη 06.02.16)
2η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 31.1.16)  
2η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 30-31.1.16)
2η Χειμ.Ημερίδα 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 30-31.01.16) Ατομ Σκυτ
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων- (Ηράκλειο 30-31.1.16)
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων- (Χαλκίδα 30.1.16)
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων- (Πάτρα 30.1.16)
18th Luxembourg Euro-Meet 2016 - (Luxembourg 29-31.01.16)
FFN Golden Tour - Camille Muffat - (Nice 22-24.01.16)
Flanders Speedo Cup 2016 - (Belgium 23-24.01.16)
4th Swimming Cup Ioannina - (Ιωάννινα 23-24.01.16) Ατομ Σκυτ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣ΄78 - (Νίκαια 22-24.01.16)
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2016 - (Βόλος 22-24.01.16)
ΑΓΩΝΕΣ MASTER - (Πτολεμαίδα 16-17.01.16)
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετ - ΝΟΗ - (Ηράκλειο 16.01.16)
Β΄ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - (Καβάλα 16.01.16)
7ο ΚΥΠ.ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ & ΘΥΣΙΑΣ-(Νίκαια 15-17.01.16)
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Ν.Σμύρνη 9-10.01.16)
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Νίκαια 9-10.01.16)
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 9-10.01.16)
Διασυλλογική Ημερίδα Ορίων ΕΓΟΗ - (Ηράκλειο 9.01.16)
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Λάρισα 9.01.16) Αγων Προαγ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - (Καρπενήσι 19-20.12.15) 
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2015 - (Καρδίτσα 19-20.12.15)
Ημερίδα προαγων-ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - (Ηράκλειο 19.12.15)
1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 19-20.12.15)
7οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2015 - (Πτολεμαίδα 18-20.12.15) Αγων Αγων Σκυτ
7οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2015-(Πτολεμαίδα 18-20.12.15) Προαγ Προαγ Σκυτ
IV Campionato Nazionale Invernale OPEN - (Riccione 18-19.12.15)
Διασυλλογικοί αγώνες 25m - (Χανιά 13.12.15)
Διασυλλογική ημερίδα ορίων ΟΦΗ - (Ηράκλειο 12.12.15)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 13.12.15)
Swimming Christmas Cup 2015 - (Πάτρα 11-13.12.15)     
Amsterdam Swim Cup 2015 - (Amsterdam 11-13.12.15)
1η Ημερίδα Προαγων - (Θεσ/νίκη 12-13.12.15)  ΑΤΟΜ ΣΚΥΤ
"ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2015" - (Αλεξ/πολη 12-13.12.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Λάρισα 12.12.15)
LEN EUROPEAN SHORT COURSE CHAMP - (Netanya 2-6.12.15)
23α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2015 - (Θεσ/νίκη 04-06.12.15)
10ο ΚΥΠΕΛΛΟ - 30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΑΤ - (Τρίπολη 05-06.12.15)
ΙΗ΄ΑΓΩΝΕΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - (Δράμα 05-06.12.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Χαλκίδα 05.12.15)
TSANIO INTERNATIONAL MEET 2015 - (Limassol 28-29.11.15)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 28-29.11.15)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Ν.Σμύρνη 28-29.11.15)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Νίκαια 28-29.11.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Ηράκλειο 28-29.11.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Τρίπολη 28.11.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Καβάλα 28.11.15)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2015 - (Λάρισα 28.11.15) 
ΟΙΚΟΝΟΜΕΙΑ 2015 - (Σέρρες 21-22.11.15) Προαγ Πρ-ΣΚΥΤ Αγων
«ΚΘ' ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015» - (Νίκαια 21-22.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m & προαγ- (Καρπενήσι 21.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Κάντζα 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Χαλάδρι 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ MASTERS 25m - (Θεσ/νίκη 15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Θεσ/νίκη 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Δράμα 14.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m & προαγ- (Αγ.Νικόλαος 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m & προαγ- (Αγρίνιο 14.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Βόλος 14.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετών - (Βόλος 14.11.15)
«ΠΕΤΡΙΔΕΙΑ 2015» προαγων -(Θεσ/νίκη 07-08.11.15)
Έκτακτη Ημερίδα Ορίων -(Θεσ/νίκη 01.11.15)
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2015-(Καβάλα 31.10-01.11.15)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Θεσ/νίκη 17.10.15)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2002-14 Συνέχεια...


Καρτέλα Αθλητή Αποτελέσματα Ρεκόρ Επιδόσεις
Εγκύκλιοι Κανονισμοί Δελτία Τύπου Ειδήσεις
Προκήρυξη  Αγώνων Κολύμβησης 2016-17

Ευχαριστώ την μηχανογράφηση της ΚΟΕ και τους φίλους από όλη την Ελλάδα για την συμβολή τους στην παρουσίαση των αποτελεσμάτων.

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

 

 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ  ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2018 

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2018


ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017

  ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤ.25m (Κοπεγχάγη 13-17.12.17)

  ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 7-8ετ (Νίκαια 16.12.17)

  ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ Αγων+Πρ (Λάρισα 16.12.17)

  Χειμ.Ταχυτ.ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ  (Βόλος 16-17.12.17)

  1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετ (Ν.Σμύρνη 16-17.12.17)

  1η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετ (Πειραιάς 17.12.17)

  1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετ (Θεσ/νίκη 15-17.12.17)

  Ημερίδα Ορίων & Προαγ 25μ ΠΕΚΥΚΡ (Χανιά 17.12.17)

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2018

  ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Προαγ (Αλεξ/πολη 6-7.1.18)

  Ημερίδα ορίων Σύλλογοι  (Λάρισα 07.01.18)

  ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ  (Ν.Σμύρνη 13-14.1.18)

  ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ  (Πειραιάς 13-14.1.18)

  ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ  (Θεσ/νίκη 13-14.1.18)

  1ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΑΘΗΝΩΝ  (ΟΑΚΑ 19-21.1.18)

  ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ Προαγ  (ΟΑΚΑ 19-21.1.18)

  ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2018 Αγ+Πρ  (Ν.Ιωνία Β 20-21.1.18)

  9οι Πτολεμαϊκοί Προαγ (Πτολεμαϊδα 20-21.1.18)

  ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2018 Αγων (Θεσ/νίκη 20-21.1.18)

 


 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ

    ΝΟΜΟΣ περί Ερασιτεχνικού & Επαγγελματικού Αθλητισμού 2725/1999 μαζί με τις  τροποποιήσεις του Νόμου 3057/2002 Συνέχεια...

  Για να μαθαίνουμε τις υποχρεώσεις και τα δικαιώματα μας, των παιδιών μας και των ατόμων που ασκούν κάθε μορφής διοίκηση…..


  

πρόγνωση καιρού από το weather.gr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 
Κατασκευή - Επιμέλεια - Ενημέρωση: N.Σεβαστός (12/10/2005)
http://www.swim-news.gr ©

For Bravenet: ( nsevastos@gmail.com ) 

 

 

Google


free counters