.



Δείτε μας στο FACEBOOK

ATHLEAD

AQUAFEED

PISINANET

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Mare Nostrum Swim Tour 2024

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ (ΟΡΕΝ) ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (FINA)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ (ΟΡΕΝ) ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (LEN)

ΡΕΚΟΡ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΕΛΛΗΛΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΩΝ (50m)

FINA - Officiating Swimming - The Competitive Strokes  
 FINA Εγκεκριμένα Μαγιό
ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΧΑΚΗ "ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ"
Πως να γνωρίσεις καλύτερα τον αγωνιστικό εαυτό σου....
Αθλητική Απόδοση

Επικοινωνήστε μαζί μας

ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ DOPING

ΝΟΜΟΣ 4115 / Αρ. φύλλου 24 / 30/1/2013, ΑΡΘΡΟ 38 - ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ 2023-24 (21-3-24)

 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  21-03-2024

Ο 10-λογος του καλού κολυμβητή

Δύο είναι οι λέξεις...

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2023-24
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 21-03-2024

 Επιστημονικά Άρθρα (Τουράκη-Βάσιου Μαρία)

Τρόπος Ζωής, Τότε.. στο πίσω κάθισμα  

ΑΣΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΗ του ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

ΟΡΙΑ XEIM.OPEN 2023
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ OPEN
Προπονητές & Εμπιστοσύνη ? (Μετάφ. Τουράκη Μ.)

Link για να ‘’αλλάξουν ’’ οι γονείς θα βγεί ποτέ ;

THE 2023 PROHIBITED LIST  (01 January 2023)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΡΕΚΟΡ
ΠΙΣΙΝΑ 50m ΠΙΣΙΝΑ 25m
 Η παρέα μας μεγαλώνει συνέχεια (241)
 


ΓΕΝΙΚΗ Προκήρυξη Αγώνων Κολύμβησης, 2023-24  - V24  (04.06.2024 12:00)

Προκήρυξεις Αγώνων Κολύμβησης, Αγωνιστικής Περιόδου 2023-24 (ΚΟΕ 18.12.23)

Προκήρυξη ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2024, Αγωνιστικών Κατηγοριών (18.12.2023 12:12)
Προκήρυξη Παμπεριφερειακού Πρωταθλήματος Κολύμβησης Συλλόγων Θάλασσας 2024 (18.12.2023 12:15)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ-ΝΓ ΚΑΙ Ε-Ν 2024 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23 & Ε-Ν 2024  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  11.07.2024 - 14.07.2024

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

 

 LIVE RESULTS

EUR_AQ_JUNIOR CHAMP 2024 - (VILNIUS 2-7.7.24)
EUR_AQ_MASTERS CHAMP 2024 - (BELGRADE 26.6.-6.7.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (ΟΑΚΑ 6-7.7.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝ+ΜΙΝΙ - (Χανιά 6-7.7.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝ+ΜΙΝΙ - (Χαλκίδα 6.7.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΕΝΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - (29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡ.ΠΡΩΤ.ΝΟΤΙΟΑΝΑΛ.ΤΟΜΕΑ - (Ιλίσια 29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡ.ΠΡΩΤ.ΒΟΡΕΙΟΔΥΤ.ΤΟΜΕΑ - (Περιστέρι 29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Λάρισα 29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Ιωάννινα 29-30.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 10-11-12ετών - (Ιωάννινα 28-29.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 8-9ετών - (Ιωάννινα 28-29.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Αλέξ/πολη 29-30.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 8-9ετών - (Αλέξ/πολη 29.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 10-11-12ετών - (Αλέξ/πολη 28.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Πάτρα 29-30.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 10-11-12ετών - (Πάτρα 29-30.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 8-9ετών - (Πάτρα 29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Ηράκλειο 29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Θεσ/νίκη 29-30.6.24)
Α΄ΦΑΣΗ-ΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Χίος 29-30.6.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΕΒ - (Χίος 29-30.6.24)
ΔΙΑΚΕΙΑ 2024 - (Λαμία 22-23.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝ + ΜΙΝΙ - (Ηράκλειο 22-23.6.24)
EUROPEAN AQUATICS CHAMP 2024 (Belgrade 17-23.6.24)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS 2024 - (OAKA 14-16.6.24)
10οι ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2024 ΚΟΗ - (Ηράκλειο 15-16.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝ+ΜΙΝΙ - (Θεσ/νίκη 15-16.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ - (Περιστέρι 15-16.6.24)
1οι ΚΟΛ.ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2024 Αγων- (Περιστέρι 14-16.6.24)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Αλεξ/πολη 15.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ - (Λάρισα 16.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ- (Λάρισα 14-15.6.24)
MEDITERRANEAN SW CUP (COMEN)- (LIMASSOL 14-15.6.24)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - (Ιωάννινα 8.6.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - (Λάρισα 8.6.24)
ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ 2024 - (Αιγάλεω 7-8.6.24)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ & ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΜΙΛΛΑΣ - (Χίος 7-8.6.24)
3rd ARENA HERAKLION SW CHALLENGE - (Ηράκλειο 1-2.6.24)
ΑΚΡΙΣΙΑ 2024 - (Λάρισα 1-2.6.24)
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2024 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ - (Βουλιαγμένη 1-2.6.24)
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2024 ΠΡΟΑΓΩΝ-ΜΙΝΙ - (Βουλιαγμένη 1-2.6.24)
ΡΕΣΤΕΙΑ 2024 - (Άλιμος 1-2.6.24)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2024 - (Θεσ/νίκη 1-2.6.24)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ & ΠΡΟΑΓ. - (Καλαμάτα 1.6.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Ηράκλειο 26.5.24)
3ο ΚΥΠ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΙΩΝ MASTERS - (Ιλίσιο 26.5.24)
3ο ΚΥΠ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ - (Ιλίσιο 24-25.5.24)
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2024 - (Θεσσαλονίκη 25-26.5.24)
26οι ΙΩΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2024 - (Βόλος 25-26.5.24)
1οι ΚΟΛΥΜΒ. ΑΓΩΝΕΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2024 - (Περιστέρι 25-26.5.24)
3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - (Λουτράκι 25.5.24)
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ 2024 - (Θεσ/νίκη 17-19.5.24)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2024 - ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ - (Λάρισα 18-19.5.24)
3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΗΡΕΑ ΛΑΜΙΑΣ 2024 - (Λαμία 18.5.24)
2οι ΚΟΝΤΑΞΑΚΕΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Χανιά 18-19.5.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΝΟ ΧΙΟΥ - (Χίος 17-18.5.24)
ACROPOLIS JUNIOR 2024 - (ΟΑΚΑ 11-12.5.24)
3ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ FAMILY CUP ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ - (Ιλίσια 11-12.5.24)
21οι ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2024 - (Χανιά 10-12.5.24)
ACROPOLIS SWIM OPEN 2024 - (ΟΑΚΑ 26-28.4.24)
ΦΑΡΟΣ JUNIOR 2024 - (Αλεξανδρούπολη 28.4.24)
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2024 - (Καρδίτσα 27-28.4.24)
7ο ΚΥΠ.ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ"2024 - (Καλαμάτα 27-28.4.24)
3ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ FAMILY CUP MASTERS" - (Ιλίσια 27-28.4.24)
3ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ FAMILY CUP ΠΡΟΑΓΩΝ -ΜΙΝΙ" -(Ιλίσια 27-28.4.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΕΒ - (Χίος 26-27.4.24)

2ος ΑΓΩΝΑΣ "ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΜΟΥΣΟΥΛΑΚΗΣ" - (Χαλκίδα 20-21.4.24)
5ο ΚΥΠΕΛΛΟ Ν.Ο.Β-Α 2024 - (Βόλος 20-21.4.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 20-21.4.24)
40α ΝΙΟΒΕΙΑ 2024 - (Θεσ/νίκη 19-21.4.24)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ 2024 - (Θεσ/νίκη 19.4.24)
16α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2024 - (Ιωάννινα 13-14.4.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-ΜΙΝΙ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 13-14.4.24)
ΑΣ ΠΕΡΑ 2024 ΠΡΟΑΓ-ΜΙΝΙ - (ΟΑΚΑ 13-14.4.24)
ΑΣ ΠΕΡΑ 2024 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ - (ΟΑΚΑ 12-14.4.24)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2024 - (Θεσ/νίκη 13-14.4.24)
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2024 - (Αλεξ/πολη 13.4.24)
Α΄ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ - (08.4.24)
MULTINATION JUNIOR SW MEET 2024 - (Graz (AUS) 6-7.4.24)
MULTINATION YOUTH SW MEET 2024 - (Skopje (MKD) 6-7.4.24)
ΠΡΩΤΑ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΜΕΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ - (Πειραιάς 7.4.24)
13οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Πτολεμαϊδα 4-7.4.24)
2ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ - (Βόλος 6-7.4.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS 2024 - (Βόλος 30-31.3.24)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2024 ΝΟΠ - (Πάτρα 30-31.3.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 31.3.24)
5th EDIRNE CUP - (Ανδριανούπολη 22-24.3.24)
ΙΒΑΝΩΦΕΙΑ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ - (Θεσ/νίκη 22-24.3.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Βόλος 23.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ - (Βόλος 17.3.24)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 10-11-12ετών - (Βόλος 9-10.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.10-12 - (Ηράκλειο 9-10.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.10-12 - (Θεσ/νίκη 9-10.3.24)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 10-11-12 ετών - (ΟΑΚΑ 9-10.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ 8-9ετών - (ΟΑΚΑ 9-10.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.10-12 - (Πάτρα 9.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ - (Καβάλα 10.3.24)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 10-12ετών - (Καβάλα 9.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.10-12 - (Ιωάννινα 9.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.10-12 - (Χαλκίδα 9.3.24)
ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.10-12 - (Χίος 8-9.3.24)
World Aquatics Masters Swimming Champ - (DOHA 26.2-3.3.24)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ MASTERS - (Θεσ/νίκη 25.2.24)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ MASTERS - (Πειραιάς 24-25.2.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Ηράκλειο 24-25.2.24)
ΦΑΡΟΣ - ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ 2024 - (Αλέ/πολη 23-25.2.24)
World Aquatics Masters Open Water Champ - (DOHA 23-24.2.24)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ - (ΟΑΚΑ 16-18.2.24)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π-Κ-Ε-Ν ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ - (Θεσ/νίκη 16-18.2.24)
WORLD AQUATICS SW Championhips - (DOHA 02-18.2.24)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ - (ΟΑΚΑ 9-11.2.24)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ - (Θεσ/νίκη 9-11.2.24)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 - (Χανιά 4.2.24)
2ος ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 - (ΟΑΚΑ 3-4.2.24)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Κ10-Κ11-Κ12 - (Θεσ/νίκη 3-4.2.24)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΝΙ Κ8-Κ9 - (Θεσ/νίκη 3-4.2.24)
3η ΝΗΡΕΑΔΑ 2024 - (Καρδίτσα 3-4.2.24)
2ος ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 - (Ιωάννινα 3.2.24)
2ος ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 - (Πάτρα 3.2.24)
"ΟΡΦΕΑΣ 2024" Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 - (Αλεξ/πολη 27-28.01.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Αγωνιστικών - (Ηράκλειο 28.01.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Αγωνιστικών - (Χανιά 28.01.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΕΒ - (Χίος 26-27.01.24)
3ο ΚΥΠΕΛΛΟ "ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΕΚΑΣ" Αγων - (Ν.Σμύρνη 20-21.01.24)
3ο ΚΥΠΕΛΛΟ "ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΕΚΑΣ" Προαγ - (Ν.Σμύρνη 20-21.01.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 20-21.01.24)
ΝΙΟΒΕΙΑ JUNIOR 2024 - (Θεσσαλονίκη 20-21.01.24)
ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2024 - (Θεσσαλονίκη 20-21.01.24)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ+ΠΡΟΑΓΩΝ - (Πάτρα 20.01.24)
ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΥΚΡ (Ηράκλειο 14.01.24)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ ΠΡΟΑΓ - (ΟΑΚΑ 13-14.01.24)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ ΑΓΩΝ - (ΟΑΚΑ 12-14.01.24)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2024 -  (Καβάλα 12-14.01.24)
1οι ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - (Ιωάννινα 13-14.01.24)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΡΕΝ - (ΟΑΚΑ 15-17.12.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝ+ΜΙΝΙ - (Ηράκλειο 16-17.12.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Βόλος 16.12.23)
EUROPEAN SHORT COURSE CHAMP - (OTOPENI 05-10.12.23)
1ος ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ 10-11-12ετών - (ΟΑΚΑ 09-10.12.23)
10α ''ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2023'' -  (Καβάλα 09-10.12.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ Ν.Ο.ΧΙΟΥ - (Χίος 08-09.12.23)
30ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΕΠ - (Πάτρα 08-10.12.23)
ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 3.12.23)
7ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ 2023 - (OAKA 1-3.12.23)
30α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2023 - (Θεσ/νίκη 1-3.12.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 25-26.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝ.+ΠΡΟΑΓ - (Ιωάννινα 25.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝ.+ΠΡΟΑΓ - (Πάτρα 25.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ. - (Καβάλα 25.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ. - (Βόλος 25.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Ιλίσιο 18-19.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Ηλιούπολη 18-19.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Χανιά 19.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Θεσ/νίκη 18-19.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Χαλκίδα 18.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Καβάλα 18.11.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤ. - (Βόλος 18.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25m Group-B - (Χαλάνδρι 11-12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΘΑΡΡΥΝΣΗΣ 8-9ετ - (Χαλάνδρι 11-12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ Μικρών αποστ.10-11-12ετ - (Χαλάνδρι 11-12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ 8-9-10-11-12ετ - (Σεράφειο  11-12.11.23)
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΘΛΗΣΕΙΑ 8-9-10-11-12ετ - (Τρίκαλα 11-12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ Μικρών αποστ.10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 11-12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ Ενθάρρυνσης 8-9ετ - (Θεσ/νίκη 11-12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ Μικρών αποστ.10-11-12ετ - (Αγ.Νικόλαος 12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ Ενθάρρυνσης 8-9ετ - (Αγ.Νικόλαος 12.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25m Group-A - (Χαλάνδρι 4-5.11.23)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25m - (Θεσ/νίκη 4-5.11.23)
Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα 25m - (Λαμία 5.11.23)
ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 25m - (Λαμία 5.11.23)
Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα 25m - (Αγ.Νικόλαος 4-5.11.23)
Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα 25m - (Καρδίτσα 4 .11.23)
Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα 25m - (Αγρίνιο 5.11.23)
ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 25m - (Αγρίνιο 4.11.23)
Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα 25m - (Ν.Ορεστιάδα 4.11.23)
ΑΓΩΝΑΣ Κ8-Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 25m - (Ν.Ορεστιάδα 4.11.23)
World Aquatics SW World Cup - (Budapest (HUN) 20-22.10.23)
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25Μ - (Χαλάνδρι 21-22.10.23)
ΑΓΩΝΑΣ Ενθάρρυνσης 8-9ετ - (Θεσ/νίκη 21-22.10.23)
ΑΓΩΝΑΣ Μικρών αποσ.10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 21-22.10.23)
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25Μ - (Θεσ/νίκη 20-21.10.23)
ΑΓΩΝΑΣ Ενθάρρυνσης 8-9ετ - (Ν.Ορεστιάδα 22.10.23)
ΑΓΩΝΑΣ Μικρών αποσ.10-11-12ετ - (Ν.Ορεστιάδα 22.10.23)
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25Μ - (Ν.Ορεστιάδα 21.10.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ Ν.Ο.ΘΥΜΙΑΝΩΝ - (Χίος 21.10.23)
ΑΓΩΝΕΣ 8-9-10-11-12ετών Ν.Ο.ΘΥΜΙΑΝΩΝ - (Χίος 21.10.23)
World Aquatics SW World Cup - (Athens (GRE) 13-15.10.23)
World Aquatics SW World Cup - (Berlin (GER) 6-8.10.23)
WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIPS- (Netanya (ISR) 4-9.9.23)
ΠΑΜΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘ.ΣΥΛ.ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΓΩΝ- (Σύρος 2-3.9.23)
ΠΑΜΠΕΡΙΦ.ΠΡΩΤΑΘ.ΣΥΛ.ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΡΟΑ- (Σύρος 2-3.9.23)
2η ΠΑΝΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ - (Κάλυμνος 19-20.8.23) Απ
LEN U23 SW Championships 2023 - (Dublin (IRL) 11-13.8.23) Απ
World Aquatics Masters Championships - (Kyushu (JPN) 02-11.8.23) Απ
FISU World University Games 2023 - (Chengdu 01-07.8.23) Απ
European Youth Olympic Festival - (Maribor (SLO) 24-28.7.23) Απ
World Aquatics Championships - (Fukuoka (JPN) 14-30.7.23) Απ
2η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (ΟΑΚΑ 14-17.7.23) Απ Βαθμ
LEN EUROPEAN JUNIOR SW CHAMP - (Beograd (SRB) 4-9.7.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χανιά 8-9.7.23)
1η ΦΑΣΗ ENΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ( 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Ιλίσιο 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜ - Μεταμόρφωση 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Χαλκίδα 30.6-01.7.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χαλκίδα 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Χανιά 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Καβάλα 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Θεσ/νίκη 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Λάρισα 30.6-01.7.23)
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Ιωάννινα 30.6-01.7.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Ιωάννινα 30.6-01.7.23)  
1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ - (Πάτρα 30.6-01.7.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Πάτρα 30.6-01.7.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Καβάλα 29-30.6.23)
59° Settecolli 2023 - (Roma (ITA) 23-24.6.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Μεταμόρφωση 23-24.6.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Περιστέρι 23-24.6.23)  
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετών - (Θεσ/νίκη 23-24.6.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετών - (Λάρισα 23-24.6.23)
COMEN SWIM MEET 2023 - (Larissa (GRE) 17-18.6.23)
ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2023 ΚΟΗ - (Ηράκλειο 17-18.6.23)
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΜΟΥΣΟΥΛΑΚΗΣ 2023-(Χαλκίδα 17-18.6.23)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ - (Θεσσαλονίκη 17-18.6.23)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ - (Ηλιούπολη 17-18.6.23)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝ+ΠΡΟΑΓ - (Καλαμάτα 17.6.23) Αγ Πρ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2023 - (Αλεξ/πολη 17.6.23)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ - (Χίος 16-17.6.23)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Χίος 16-17.6.23)
ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ 2023 - (Αιγάλεω 10-11.6.23)
29α ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2023 - (Λάρισα 10-11.6.23)  
ΡΕΣΤΕΙΑ 2023 - (Άλιμος 10-11.6.23)  
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝ+ΠΡΟΑΓ - (Ιωάννινα 10.6.23)  
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Χανιά 10.6.23)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS - (ΟΑΚΑ 03-04.6.)
2nd ARENA HERAKLION SW CHAL - (Ηράκλειο 03-04.6.)
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2023 - (Θεσ/νίκη 03-04.6.23)
4ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ 2023 - (Βόλος 03-04.6.23)
ΔΙΑΚΕΙΑ 2023 - (Λαμία 03-04.6.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΕΒ - (Χίος 03-04.6.23) Αγ Πρ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ Αγ+Πρ - (Ιωάννινα 28.5.23) Αγ Πρ
ΔΙΑΣΥΛ.ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Ηράκλειο 27-28.5.23)
20ο ΚΥΠ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 9-12 ΕΤΩΝ - (Χαϊδάρι 27-28.5.23)
25οι ΙΩΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Βόλος 27-28.5.23)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ SPRINT - (Ποσειδώνιο 27.5.23)
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ - (ΟΑΚΑ 18-20.5.23) Αποτ Βαθμολ
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ  2023 - (Καβάλα 19-20.5.23)
2ο ΚΥΠ. "ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ" - (Λουτράκι 20.5.23)
ACROPOLIS JUNIOR 2023 - (ΟΑΚΑ 13-14.5.23)
2ο ΚΥΠ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΙΩΝ - (Ιλίσια 13-14.5.23)
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ Αγων.- (Ηράκλειο 13-14.5.23)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Καβάλα 13.5.23)
ACROPOLIS SWIM OPEN 2023 - (OAKA 05-07.5.23)
2ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΗΡΕΑ ΛΑΜΙΑΣ - (Λαμία 30.4.23)
1οι ΚΟΝΤΑΞΑΚΕΙΟΙ - ΝΟΧΑΝΙΩΝ - (Χανιά 29-30.4.23)
6ο ΚΥΠ.ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - (Καλαμάτα 29-30.4.23) Αγ Πρ
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2023 - (Βουλιαγμένη 29-30.4.23) Αγ Πρ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒ.ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Λάρισα 29.4.23)
1st YOUTH SWIM FESTIVAL - (Θεσ/νίκη 22-23.4.23)
ΑΚΡΙΣΙΑ 2023 - (Λάρισα 22-23.4.23)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ SW FAMILY CUP Προαγ-(Iλίσια 22-23.4.23)  
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ SW FAMILY CUP MASTERS-(Ιλίσια 21-23.4.23)  
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ SW FAMILY CUP Αγων-(Ιλίσια 21-23.4.23)
20οι ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟΙ 2023 - (Χανιά 21-23.4.23)
ΦΑΡΟΣ-"ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ" 2023 - (Αλεξ/πολη 21-23.4.23)
15α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2023 - (Ιωάννινα 21-23.4.23)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2023 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ-(Πάτρα 08-09.4.23)
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2023 2023 -(Καρδίτσα 08-09.4.23)
ΕΥΓΕΝΗΣ ΑΜΙΛΛΑ 2023-(Χίος 08.4.23) Αγ Πρ
ΦΑΡΟΣ JUNIOR 2023 -(Αλεξ/πολη 08.4.23)
39α ΝΙΟΒΕΙΑ 2023 -(Θεσσαλονίκη 07-09.4.23)
MULTINATION JUNIOR SW MEET -(Limmasol 01-02.4.23)
MULTINATION YOUTH SW MEET-(Belgrade 01-02.4.23)
ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΓΕΝΠΚ -(ΟΑΚΑ 01-02.4.)
ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΠ-ΠΚ -(ΟΑΚΑ 01-02.4.)
ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ 9-12ετ -(ΟΑΚΑ 01-02.4.)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Ηράκλειο 01-02.4.23)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ MASTERS-(Ηράκλειο 01-02.4.23)
Cvetnica '23 - (Sofia (BUL) 25-26.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Χίος 17-19.3.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΝΟ ΘΥΜΙΑΝΩΝ-(Χίος 17-19.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓ.11-12ετών-(ΟΑΚΑ 18-19.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓ.  9-10ετών-(ΟΑΚΑ 18-19.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Θεσ/νίκη 18-19.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Βόλος 18-19.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Πάτρα 18.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Αλεξ/πολη 18.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Λαμία 18.3.23)
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Ιωάννινα 18.3.23)
 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ-(Βόλος 17.3.23)
Α΄ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ-ΑΘΗΝΑ ΛΑΡΙΣΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (09.03.2023)
2ο ΚΥΠ.ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΕΚΑΣ-(Ν.Σμύρνη 11-12.3.23)Αγ Πρ
ΕΑΡΙΝΟ ΚΥΠ.ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Ηράκλειο 11-12.3.23)Ατομ Ομαδ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2023-(Θεσ/νίκη 10-12.3.23)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ-(Καρπενήσι 4-5.3.23)
ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2023 -(Βόλος 25-26.2.23)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετών -(Ηράκλειο 25.2.23)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ -(Αλεξ/πολη 17-19.2.23)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 9-10ετών - (Πειραιάς 19.2.23)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡ. ΠΠ-ΠΚ Α+Β-(Θεσ/νίκη 10-12.2.23)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤ. ΠΠ-ΠΚ Α+Β-(ΟΑΚΑ 10-12.2.23)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 12ετών - (ΟΑΚΑ 11-12.2.23)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡ. Ε-Ν,Π-Κ-(Θεσ/νίκη 03-05.2.23)
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤ. Ε-Ν,Π-Κ-(ΟΑΚΑ 03-05.2.23)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 11ετών - (ΟΑΚΑ 04-05.2.23)
2ος ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝ - (Χανιά 29.1.23)
2ος ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝ - (Θεσσαλονίκη 28-29.1.23)
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ - (Πάτρα 28.1.23)
2η ΝΗΡΕΑΔΑ 2023 ΠΡΟΑΓΩΝ - (Καρδίτσα 28.1.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΕΒ  - (Χίος 20-21.1.23) Αγ Πρ
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ  - (Ιωάννινα 22.1.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥMB.MASTERS ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 21.1.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥMBΗΣΗΣ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 21.1.23)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ  - (Βόλος 21.1.23)
ΟΡΦΕΑΣ 2023 ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΡΟΑΓ - (Αλεξ/πολη 21.1.23)
ΩΚΕΑΝΟΣ 2023 Αγων+Προαγ - (ΟΑΚΑ 14-15.1.23) Αγ Πρ
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ Αγων. - (Πάτρα 14.1.23)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2023 - (Καβάλα 13-15.1.23)
WSL MasterPool  - (Θεσ/νίκη  14-15.1.23)
11α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ Προαγων - (Βόλος  8.1.23)
12οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ - (Πτολεμαίδα 7-8.1.23)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ. - (Ηράκλειο 7.1.23)
16th FINA WORLD CHAMP.(25m) - (Melburne 13-18.12.22)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΕΚΥΚΡ - (Χανιά 18.12.22)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - (ΟΑΚΑ 17-18.12.22)
"29α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ" 2022 - (Θεσ/νίκη  16-18.12.22)
6ο Τρόπαιο ΠΑΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ- (ΟΑΚΑ 10-11.12.22)
Swimming Christmas Cup 2022 ΝΕΠ - (Πάτρα 9-11.12.22)
1ος ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 9-12ετών - (Ηράκλειο  10.12.22)
6ο Διεθνές Τρόπαιο ΠΑΟ-TYR 2022 - (OAKA 2-4.12.22) SE Απ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ-(Θεσ/νίκη 3-4.12.22)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Λάρισα 3.12.22)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ+ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Ιωάννινα 3.12.22)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Ηράκλειο 3.12.22)
WSL MasterPool 25m - (Χαλάνδρι 26-27.11.22)
1ος ΑΓΩΝΑΣ 9-12ετών 50μ. - (Πειραιάς 26-27.11.22) 9-10 11-12
1ος ΑΓΩΝΑΣ 9-12ετών 50μ. - (Θεσ/νίκη 26-27.11.22) 9-10 11-12
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2022 - (Λάρισα 26-27.11.22)
1η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝ+ΠΡΟΑΓ 50μ.- (Πάτρα 26.11.22)Αγ Πρ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 50μ. - (Αλεξ/πολη 26.11.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25μ.- (Καρπενήσι 18-20.11.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.- (Αγ.Νικόλαος 13.11.22)
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.+Προαγ- (Λαμία 12.11.22)
ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 25μ.- (Αγ.Νικόλαος 12.11.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.- (Χαλάνδρι 5-6.11.22)
ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 25μ.- (Σεράφειο 5-6.11.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.- (Θεσ/νίκη 5-6.11.22)
ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 25μ.- (Θεσ/νίκη 5-6.11.22)
ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 25μ.- (Ν.Ορεστιάδα 6.11.22)
ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 25μ.- (Καρδίτσα 6.11.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.- (Ν.Ορεστιάδα 5.11.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.- (Καρδίτσα 5.11.22)
2ος ΚΟΛΥΜΒ.ΑΓΩΝΑΣ 25μ.+Προαγ- (Αγρίνιο 5.11.22) Αγ Πρ
1ος ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 25μ.- (Αγ.Νικόλαος 23.10.22)
1ος ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 25μ.- (Χαλάνδρι 22-23.10.22)
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 25μ.- (Εθνικό Θεσ.22-23.10.22)
ΠΑΜΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤ.ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ - (Ιτέα 3-4.9.22)
ROMA EUROPEAN SWIM CAMPIONSHIPS - (Roma 11-17.08.22)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Πρωτάθλημα ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ - (ΟΑΚΑ 19-22.7.22)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Πρωτάθλημα Κατηγοριών - (ΟΑΚΑ 13-16.7.22)
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφηβ-Νεαν - (Οτοπάνι 5-10.7.22)
19οι Μεσογειακοί Αγώνες - (Οράν 1-5.7.22)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS - (Άλιμος 1-3.7.22)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών 02-03 Ιουλ 2022

ΠΕΙΡΑΙΑΣ 11-12 ΧΑΙΔΑΡΙ 9-10 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 11-12 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9-10

1η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 25-26/6/22

OAKA E-N-K OAKA ΠΠ-ΠΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΧΑΝΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΠΑΤΡΑ ΛΑΡΙΣΑ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών 24-25-26 Ιουν 2022

ΚΡΗΤΗ Αποτ  ΛΑΡΙΣΑ Αποτ  ΠΑΤΡΑ Αποτ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Αποτ  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Αποτ  

19th FINA World Champ - (Budapest 18-25.6.22)
2η Θερινή Ημερίδα (Αγων) - (Ηράκλειο 12.6.22)
2η Θερινή Ημερίδα (Αγων) - (Ιλίσια 11-12.6.22)
2η Θερινή Ημερίδα (Αγων) - (Θεσ/νίκη 11-12.6.22)
2η Θερινή Ημερίδα (Αγων) - (Αλεξ/πολη 11.6.22)
2η Θερινή Ημερίδα (Αγων) - (Βόλος 11.6.22)
2η Θερινή Ημερίδα (Αγων) - (Ιωάννινα 11.6.22)
COMEN CUP 2022 - (Limassol 3-5.6.22)
INTERNATIONAL MASTERS SC - (Kavala 5.6.22)
HERAKLION SW CHALLENGE-ΤΡΙΤΩΝ - (Ηράκλειο 4-5.6.22)
24οι ΙΩΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Βόλος 4-5.6.22)  
19ο Κυπ.Χαϊδαρίου 9-12ετ - (Χαϊδάρι 4-5.6.22)
1ο Κύπ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - (Λουτράκι 4.6.22)
1ο Κύπ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΙΩΝ - (Ιλίσια 28-29.5.22)
ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2022 - (Ηράκλειο 28-29.5.22)
28α ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2022 - (Λάρισα 28-29.5.22)
1ος Θερινός Αγώνας 9-12ετ- (Πειραιάς 28-29.5.22)
1ος Θερινός Αγώνας ΑΓΩΝ- (Θεσ/νίκη 28-29.5.22)
19η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑΔΑ - (Νορμανδία FRC 17-20.5.22)
1ος Θερινός αγώνας (Αγων) - (Ηράκλειο 22.5.22)
3ο Κύπελλο ΝΟΒΑ- (Βόλος 21-22.5.22)  ΑπΠρ  ΑπΑγ
1ος Θερινός αγώνας (Αγων) - (Ιλίσια 21-22.5.22)
Αγώνας Θερ.περιόδου 9-12ετ - (Ποσειδώνιο 21-22.5.22)
1η Θερινή Ημερίδα - (Καβάλα 21.5.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
1η Θερινή Ημερίδα - (Ιωάννινα 21.5.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
1η Θερινή Ημερίδα - (Χαλκίδα 21.5.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
1η Θερινή Ημερίδα - (Καλαμάτα 21.5.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
ACROPOLIS SWIM OPEN 2022 - (OAKA 13-15.5.22)
1ος Θερινός Αγώνας 9-12ετ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 14-15.5.22)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΚΥΚΡ (Αγων) - (Ηράκλειο 7-8.5.22)
ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ 2022 - (Αιγάλεω 7-8.5.22)
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2022 - (Βουλιαγμένη 7-8.5.22)
ΣΠ.ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2022 - (Καλαμάτα 7-8.5.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2022 - (Θεσ/νίκη 7-8.5.22) Απ9-10 Απ11-12
ΡΕΣΤΕΙΑ  2022 - (Άλιμος  7-8.5.22) Απ9-10 Απ11-12
3η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 5000μ - (Ιλίσια 6.5.22)
1α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2022 (25μ) - (Λαμία 30.4.22)
19οι ΒΕΝΙΖΕΛΟΙ 2022 - (Χανιά 29.4.-01.5.22)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2022 - (Θεσ/νίκη 29.4.-01.5.22)
14α Ποσειδώνια 2022 - (Ιωάννινα 29-30.4.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 5.000μ ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 20.4.22)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΚΥΚΡ (Προαγ) - (Χανιά 17.4.22)
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2022 (Προαγ) - (Καρδίτσα 16-17.4.22)
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2022 (Προαγ) - (Καβάλα 16-17.4.22)
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΔΕΛΦ.ΠΕΡΙΣΤ.(Πρ)-(Περιστέρι 16-17.4.22)
38α ΝΙΟΒΕΙΑ 2022 - (Θεσ/νίκη 15-17.4.22)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΥΚΕΙΩΝ Β-Γ - (Θεσ/νίκη 15.4.22)
Malmsten Swim Open Stockholm - (Stockholm 9-12.4.22)
Multinations Junior Swimming Meet- (KRANJ 9-10.4.22)
MULTINATION YOUTH SWIMMING MEET - (Limassol 9-10.4.22)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΚΥΚΡ(Αγων) - (Ηράκλειο 9-10.4.22)
ΑΚΡΙΣΙΑ 2022 - (Λάρισα  9-10.4.22)
1ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ SWIM FAMILY CUP (MAST)-(Ιλίσια 9-10.4.)
1ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ SWIM FAMILY CUP -(Ιλίσια 9-10.4.22)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΝΟΠ (Προγων) -(Πάτρα 10.4.22)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΝΟΠ (Αγων) -(Πάτρα 9.4.22)
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΔΕΛΦ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αγων) -(Περιστέρι 9-10.4.22)
ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ -(Θεσ/νίκη 03.4.22) ΑπΑγ ΑπΠρ
ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 5000μ -(Θεσ/νίκη 27.3.22) 
ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 5000μ -(Ιωάννινα 19.3.22) 
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετ -(ΟΑΚΑ 19-20.3.22)  Απ9-10 Απ11-12
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετ -(Θεσ/νίκη 19-20.3.22)  Απ9-10 Απ11-12
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Ηράκλειο 19-20.3.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Καβάλα 19.3.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Πάτρα 19.3.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Βόλος 19.3.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Ιωάννινα 19.3.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Χαλκίδα 19.3.22)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ -(Χίος 19-20.3.22)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΜΙΛΛΑ -(Χίος 18-19.3.22)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ MASTERS NOT.ΕΛΛΑΔΟΣ-(Πειραιάς 12-13.3.22)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ MASTERS ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ-(Θεσ/νίκη 12-13.3.22)
ΦΑΡΟΣ - ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ 2022 -(Αλεξανδρούπολη 04-06.3.22)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΡΕΝ -(ΟΑΚΑ 25-27.2.22)
2ος ΑΓΩΝ.ΧΕΙΜ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ 12ετών-(ΟΑΚΑ 25-27.2.22
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΤΗΓ-(Θεσ/νίκη 18-20.2.22) 
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ Π-Κ-Ε-Ν-(ΟΑΚΑ 18-20.2.22)
2ος ΑΓΩΝ.ΧΕΙΜ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ 11ετών-(ΟΑΚΑ 18-20.2.22)
2ος ΑΓΩΝ.ΧΕΙΜ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-10ετ-(ΟΑΚΑ 12-13.2.22)Απ9 Απ10
ΧΕΙΜ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ-(ΟΑΚΑ 11-13.2.22)
1η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 5000μ.-(Θεσ/νίκη 06.2.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ 9-10-11-12ετ -(Θεσ/νίκη 5-6.2.22)Απ9-10 Απ11-12
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετ -(Ηράκλειο 6.2.22)
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετ -(Χανιά 5.2.22)
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ -(Λάρισα 06.2.22)
1η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 5000μ. -(Λάρισα 06.2.22)
1η ΝΗΡΕΑΔΑ 2022 -(Καρδίτσα 05.2.22)
ΦΑΡΟΣ JUNIOR 2022 -(Αλέξ/πολη 05.2.22)
1η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 5000μ. -(ΟΑΚΑ 05.2.22)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2022 -(Καβάλα 28-30.1.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ -(Ιωάννινα 29.1.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ -(Ηράκλειο 29-30.1.22)
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ-(Πάτρα 29.1.22)ΑπΑγ ΑπΠρ
ΝΟΧ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ -(Χίος 28-29.1.22)ΑπΑγ ΑπΠρ
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ -(Χανιά 23.1.22)
7ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ ΧΑΛ -(ΟΑΚΑ 22-23.1.22)
ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2022-(Θεσ/νίκη 22-23.1.)Απ2005+ Απ2006-7 Απ2008-9
15th FINA WORLD SWIM CHAMP (25m)-(ABU DHABI 16-21.12.21)
28α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2021-(Θεσ/νίκη 17-19.12.21) ΑπOPEN ΑπAB
5ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ (Προαγ) - (ΟΑΚΑ 11-12.12.21)
28ο ΚΥΠ.ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΕΠ - (Πάτρα 11-12.12.21)
Διασυλ.Ημερίδα Προαγων. - (Ηράκλειο 11-12.12.21)
"ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2021" - (Λάρισα 11.12.21)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΚΥΚΡ (Αγων.) - (Χανιά 5.12.21)
5o ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ (Αγων.) - (ΟΑΚΑ 4-5.12.21)
1η Χειμ.ημερ.επιδόσεων - (Καβάλα 4.12.21)
Χειμερινοί Αγώνες Αγων+Προαγ - (Πτολεμαΐδα 4.12.21)
1ος Χειμ.Αγώνας Προαγ - (Θεσ/νίκη 27-28.11.21) Απ9-10 Απ11-12
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Λάρισα 28.11.21)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Χανιά 28.11.21)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Αλεξ/πολη 27.11.21)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Πάτρα 27.11.21)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 28.11.21) Απ9-10
1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετ - (Ν.Σμύρνη 27-28.11.21) Απ12 Απ11
ΧΕΙΜ.ΚΥΠΕΛΛΟ 25μ.- (Καρπενήσι 26-28.11.21)  ΑπOPEN Απ13-14
Διασυλλογική Ημερίδα Αγων.ΠΕΚΥΚΡ - (Ηράκλειο 21.11.21)
Αγώνες Επιδόσεων 25μ. - (Βόλος 14.11.21)
Αγώνες Επιδόσεων 25μ - (Θεσ/νίκη 13-14.11.21) AπΠΠΠΚ AπΕΝΠΚ
Αγώνες Επιδόσεων 25μ. - (Καρπενήσι 13-14.11.21) AπΑγ  AπΠρ
Αγώνες Επιδόσεων 25μ. - (Ορεστιάδα 13.11.21)
Αγώνες Επιδόσεων 25μ. - (Αγρίνιο 13.11.21) AπΑγ  AπΠρ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ MASTERS - (Λάρισα 5-7.11.21) Αποτ+Βαθμολ
EUROPEAN 25m SW CHAMP - (Kazan RUS 2-7.11.21) Results
1η Χειμ.Ημερίδα 25μ.- (Αγ.Νικόλαος 24.10.21) AπAAπB
1η Χειμ.Ημερίδα 25μ.- (Θεσ/νίκη 23-24.10.21)AπAAπB
1η Χειμ.Ημερίδα 50μ.- (Ν.Σμύρνη 23-24.10.21)AπA AπB
1η Χειμ.Ημερίδα 50μ.- (Νίκαια 23-24.10.21)AπA AπB AπΓ
1η Χειμ.Ημερίδα 50μ.- (Ιωάννινα 23.10.21)
1η Χειμ.Ημερίδα 50μ.- (Πάτρα 23.10.21)
1η Χειμ.Ημερίδα 50μ.- (Λάρισα 23.10.21)
Αγώνες Επιδόσεων 50μ.- αλκίδα 16.10.21)Aγων Προαγ
Αγώνες Επιδόσεων 25μ.- (Χαλάνδρι 16-17.10.21)
Αγώνες Επιδόσεων 25μ.- (Θεσ/νίκη 16-17.10.21)
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2021-(Κάλυμνος 7-8.8.21) Πρ
OLYMPIC GAMES TOKYO 2021 (Tokyo 24.7-09.8.21.21)
European Junior OpenWater Swimming Championships 2021
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Αμαλιάδα 24.7.21) ΦΑ Ατ ΦΑ Ομ

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΟΑΚΑ 14-19.7.21

ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 14-19.7.21

ΑΠΟΤ.ΠΠ,ΠΚ ΑΒ

ΑΠΟΤ.ΠΚ, ΕΝ

ΑΠΟΤ.ΠΠ,ΠΚ ΑΒ

ΑΠΟΤ.ΠΚ, ΕΝ

ΕΝΩΠΟΙΗΜΕΝΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΠ,ΠΚ ΑΒ ΑΤ

ΠΠ,ΠΚ ΑΒ ΟΜ

Π-Κ-Ε-Ν ΑΤ

Π-Κ-Ε-Ν ΟΜ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

AGE GROUP

ΠΑΙΔΕΣ-ΠΠ ΑΒ

ΚΟΡΑΣ-ΠΚ ΑΒ

ΓΕΝΙΚΗ AGE

ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔ

ΕΦΗΒΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΕΦ-ΝΕ
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χαλκίδα 21.7.21)
EUROPEAN JUNIOR CHAMPIONSHIPS - (ROMA 6-11.7.21)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Περιστέρι 3-4.7.21)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Αιγάλεω 3-4.7.21)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετών - (Θεσ/νίκη 3-4.7.21)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετών - (Λάρισα 3.7.21)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετών - (Καβάλα 3.7.21)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετών - (Ιωάννινα 3.7.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Χαλκίδα 27.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Περιστέρι 26-27.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Αιγάλεω 26-27.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 26-27.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιωάννινα 26.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Αλεξανδρούπολη 26.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Λουτράκι 26.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Λάρισα 26.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ηράκλειο 25-26.6.21)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ - (Θεσ/νίκη 9-12.6.21) ΑποτΒαθμ
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (ΗΡΑΚΛΕΙΟ 5-6.6.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ.-(ΠΑΡ.ΔΙΣΤΟΜΟΥ 5.6.21)
AKROPOLIS GRAND PRIX 2021 - (OAKA 28-30.5.21)
LEN European Championships - (Budapest 17-23.5.21)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΟΑΝΜΑΘ - (Αλεξ/πολη 23.5.21)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ 13-14ετών - (Περιστέρι 22-23.5)  
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ 13-14ετών - (Ιλίσιο 22-23.5.)  
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΥΚΡ - (Χανιά 22-23.5.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιωάννινα 22.5.21)  
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Πάτρα 22.5.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Λάρισα ανοικτό 22.5.21)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Περιστέρι 15-16.5.21)
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιλίσια 15-16.5.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Β'GROUP - (Θεσ/νίκη 15-16.5.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Α'GROUP - (Θεσ/νίκη 15-16.5.21)
2η ΗΜΕΡ.ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ ΕΘΝ.ΟΜΑΔΩΝ - (ΟΑΚΑ 24-25.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΙΛΙΣΙΟ Β΄GROUP - (Ιλίσιο 24-25.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΙΛΙΣΙΟ Α΄GROUP - (Ιλίσιο 24-25.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ - (Θεσ/νίκη 24-25.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΕΚΥΚΡ - (Χανιά 25.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Λάρισα 24.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Πάτρα 24.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Καβάλα 24.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιωάννινα 24.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΙΛΙΣΙΟ Β΄GROUP - (Ιλίσιο 17-18.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΙΛΙΣΙΟ Α΄GROUP - (Ιλίσιο 17-18.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ ΕΘΝ.ΟΜΑΔΩΝ - (ΟΑΚΑ 16-18.4.21)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ ΕΘΝ.ΟΜΑΔΩΝ - (Θεσ/νίκη 16-18.4.21)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ MASTERS - (ΤΡΙΠΟΛΗ 18-20.9.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΟΡΕΝ - (ΟΑΚΑ 5-6.8.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ OPEN - (Θεσ/νίκη 5-6.8.20)  
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ- (25-29.7.20) Ατομ  Ομαδ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦ-ΝΕ - (25-29.7.20)ΒαθμΕ ΒαθμΝ ΒαθμΕ-Ν_ΟΛΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓ.AGE - (25-29.7.20) Ατομ  Ομαδ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ AGE - (25-29.7.20) ΒαθμA ΒαθμK ΒαθμAGE_ΟΛΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤ.ΜΙΧ - (Αθήνα 25-29.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤ.ΑΓΟ - (Αθήνα 25-29.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤ.ΚΟΡ - (Αθήνα 25-29.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 25-29.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Λάρισα 25-28.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Κρήτη 25-29.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Πάτρα 25-28.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Θράκη 25-28.7.20)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Ιωάννινα 25-28.7.20)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ - (Θεσ/νίκη 8.3.20)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ - (Νίκαια 8.3.20)
Swedish Grand Prix - (Malmoe 6-8.3.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Ηράκλειο 7-8.3.20) Aτομ Σκυτ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Πειραιάς 23.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Πάτρα 22.2.20)
ΦΑΡΟΣ-ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ 2020 - (Αλεξ/πολη 21-23.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών
- (Θεσ/νίκη 21-23.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών
- (OAKA 21-23.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών
- (Αλεξ/πολη 15-16.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
- (ΟΑΚΑ 14-16.2.20)
FFN Golden Tour Camille Muffat- (Nice 7-9.2.20)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ Π-Κ, Ε-Ν
Νοτ.Ελλάδας- (ΟΑΚΑ 7-9.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ Κατηγοριών
- (Θεσ/νίκη 7-9.2.20)
ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2020 Προαγ
- (Θεσ/νίκη 1-2.2.20)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ
- (ΟΑΚΑ 31.1.-2.2.)
4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ 9-12ετ - (ΟΑΚΑ 25-26.1.20)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 9-12ετ - (Χαλκίδα 25.1.20)
Πρ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9 -10ετών - (Πειραιάς 19.1.20)

ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 18-19.1.20)

ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 9-12ετ - (Χανιά 18-19.1.20)
Πρ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 9-12ετ - (Πάτρα 18.1.20)
Πρ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 9-12ετ - (Ιωάννινα 18.1.20)
Πρ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 9-12ετ - (Λάρισα 18.1.20)
Πρ 5km
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2020 - (Καβάλα 17-19.1.20)

ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 17-19.1.20)

ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 9-12ετ - (Χίος 17-18.1.20)
Πρ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ν.Σμύρνη 11-12.1.20)

ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Πειραιάς 11-12.1.20)

ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 11-12.1.20)

ΟΡΦΕΑΣ 2020 - ΝΟΑ - (Αλεξ/πολη 11-12.1.20)
Aτομ Σκυτ
10α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 - (Βόλος 3-5.1.20)
ΑπAγ ΑπΠρ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Αλεξ/πολη 4.1.20)

27α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2019 - (Θεσ/νίκη 20-22.12.19)

27 SCC 2019 - ΝΕΠ - (Πάτρα 14-15.12.19)
ΑπAγ ΑπΠρ
MASTERS XMAS SPRINT MEET - (Βόλος 14-15.12.19)
4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ Αγωνιστικά - (ΟΑΚΑ 14-15.12.19)
11οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ Προαγ - (Πτολεμαίδα 14-15.12.19)
1η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Αλεξ/πολη 14.12.19)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΚΥΚΡ 25μ-(Χανιά 15.12.19) ΑπAγ ΑπΠρ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - ΩΡΙΩΝΑ ΗΡ - (Ηράκλειο 14.12.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Λάρισα 14.12.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & ΠΡ ΝΟ ΘΥΜΙΑΝΩΝ- (Χίος 13-14.12.19) ΑπAγ ΑπΠρ
LEN EUROPEAN Short Course CHAMP - (Glasgow 4-8.12.19)
GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - (Βόλος 7-8.12.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ - (ΟΑΚΑ 7-8.12.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝ ΤΡΙΤΩΝ ΗΡ. - (Ηράκλειο 7-8.12.19)
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Προαγων 25μ. - (Δράμα 7-8.12.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ MASTERS ΠΕΚΥΚΡ - (ΗΡΑΚΛΕΙΟ 7-8.12.19)
6οΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - (ΟΑΚΑ 30.11-01.12.19)
ΤΡΟΠΑΙΟ ΑΚΟΒΒ 2019 - (Σχ.Ευελπίδων 30.11-01.12.19)
35 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΑΤ - (Τρίπολη 30.11-01.12.19) ΑπAγ ΑπΠρ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΝΟ ΧΙΟΥ - (Χίος 30.11.19) ΑπAγ ΑπΠρ
8 SWIM CUP IOANNINA (Ιωάννινα 30.11-01.12) ΑπAγ ΑπΠρ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2019 - (Αλεξ/πολη 30.11-01.12.19) Αποτ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2019 - (Λάρισα 30.11-01.12.19) Ατομ  Ομαδ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΑ 2019 - (Θεσ/νίκη 29-30.11.19)
ΠΡΟΚP.ΗΜΕΡΙΔΑ GP & Προαγ - (Αγ.Νικόλαος 23-24.11.19) ΑπAγ ΑπΠρ
ΠΡΟΚP.ΗΜΕΡΙΔΑ GP & Προαγ - (Αγρίνιο 23.11.19) ΑπAγ ΑπΠρ
ΠΡΟΚP.ΗΜΕΡΙΔΑ GP & Προαγ - (Bόλος 23.11.19) ΑπAγ ΑπΠρ
ΠΡΟΚP.ΗΜΕΡΙΔΑ GP & Προαγ - (Καρπενήσι 23.11.19) ΑπAγ ΑπΠρ
ΟΙΚΟΝΟΜΕΙΑ 2019 - (Σέρρες 23.11.19)
ΠΡΟΚΡΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ GRAND PRIX - (Χαλάνδρι 16-17.11.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΧΕΙΜ.ΚΥΚΛΟΥ 25m - (Θεσ/νικη 16.11.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ GP & ΠΡΟΑΓ 25m - (Ορεστιάδα 16.11.19
Limassol Swim Meet 2019 - (Λεμεσσός 9-10.11.19
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΩΚΕΑΝΟΣ ΗΡΑΚΛ - (Ηράκλειο 9-10.11.19
ΠΡΟΚΡΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ GRAND PRIX - (Χαλάνδρι 9-10.11.19)
ΠΡΟΚΡΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ GRAND PRIX - (Θεσ/νίκη 8-10.11.19
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2019 - (Καβάλα 2-3.11.19
96χρ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ - ΠΕΡΑ - (Π.Φάληρο 2-3.11.19
) Αποτ11-12
96χρ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ - ΠΕΡΑ - (Π.Φάληρο 2-3.11.19
) Αποτ9-10
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ junior 2019 - (Θεσ/νίκη 19.10.19)
4ο Meeting Ν.Ορεστιάδας Αγων - (Ορεστιάδα 19-20.10.19) Ατομ  Ομαδ
4ο Meeting Ν.Ορεστιάδας Προαγ - (Ορεστιάδα 19-20.10.19) Ατομ  Ομαδ
ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ - (Άλιμος 2-5.8.19)
ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦ-ΝΕΑΝ - (Ιλίσια 26-28..7.19)
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ - (Gwangju 21-28.7.19)
ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ-ΠΚ Β - (Βόλος 20-22.7.19)
ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ-ΠΚ Α - (Βόλος 16-18.7.19)
ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔ-ΚΟΡ - (Θεσ/νίκη 11-14.7.19)
European Junior Championships - (Kazan 3-7.7.19)
ΠΑΝΕΛ.ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Περιστέρι 28-30.6.19) Απ11-12
ΠΑΝΕΛ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Χαϊδάρι 28-29.6.19) Αποτ9 Αποτ10
ΚΑΒΑΛΑ 2019 Αγωνιστικών - (Καβάλα 29.6.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Βόλος 22.6.19)
2η ΘΕΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Βόλος 22.6.19)
ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2019 - (Ηράκλειο 22-23.6.19)
2η ΘΕΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νικη 22-23.6.19)
2η ΘΕΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιλίσια 21-23.6.19)
COMEN CUP 2019 - (BOURGAS BUL 21-23.6.19)
ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS - (Θεσ/νικη 14-16.6.19)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Καβάλα 15-16.6.19)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - ΔΕΛΦΙΝΙΑ - (Ηράκλειο 15.6.19)
MARE NOSTRUM - (Monaco 08-09.6.19)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Χαϊδάρι 09.6.19)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Περιστέρι 8-9.6.19)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Βόλος 8-9.6.19)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χανιά 8-9.6.19)

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Χανιά 8-9.6.19)

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Αργοστόλι 8-9.6.19)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Αργοστόλι 8-9.6.19)

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Καβάλα 08.6.19)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Άρτα 08.6.19)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Άρτα 08.6.19) 
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Χαλκίδα 08.6.19)

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χαλκίδα 08.6.19)

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Χίος 07-08.6.19)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χίος 07-08.6.19)
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 7-9.6.19)
27α ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2019 - (Λάρισα 01-02.6.19)

ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜ.ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 31.5-01.6.19)
23οι ΙΩΝΙΚΟΙ 2019 - (Βόλος 25-26.5.19)
Ατομ  Ομαδ
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2019 - (Βουλιαγμένη 25-26.5.19)
ΑπΠΡ ΑπΑΓ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - ΩΚΕΑΝΟΣ - (Ηράκλειο 24.5.19)
ACROPOLIS GRAND PRIX - (OAKA 17-19.5.19)

ΡΕΣΤΕΙΑ 2019 προαγων - (Άλιμος 18-19.5.19)

ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2019 - (Θεσ/νίκη 18-19.5.19)

1ηΘερ.Ημερ.Ορίων+Προαγ - (Ηράκλειο 18-19.5.19) ΑπΑΓ ΑπΠΡ
1ηΘερ.Ημερ.Ορίων+Προαγ - (Χαλκίδα 18.5.19)
ΑπΑΓ ΑπΠΡ
BALKAN JUNIOR CHAMP - (Kavala 11-12.5.19)

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2019 - (Καλαμάτα 11-12.5.19)
ΑπΠΡ ΑπΑΓ
ΤΣΙΤΕΙΑ 2019 - (Ιλίσιο 10-12.5.19)
ΑπΑΓ ΑπΠΡ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ 2019 - (Ιλίσιο 10-12.5.19)

2ο ΚΥΠ.ΝΟΒΑ 2019 - (Βόλος 11-12.5.19)
ΑπΑΓ ΑπΠΡ
18ο ΚΥΠ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2019 - (Χαιδάρι 11-12.5.19)

Ημερ.Ορίων & Προαγ - (Ιωάννινα 11.5.19)
ΑπΑΓ ΑπΠΡ

ΦΑΡΟΣ-ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ 2019 - (Αλεξ/πολη 4-5.5.19)
18οι ΒΕΝΙΖΕΛΙΟΙ 2019 - (Χανιά 4-5.5.19)
1η ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νικη 4-5.5.19)
1η ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιλίσια 3-5.5.19)
ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & Προα & Μεγ.- (Βόλος 4.5.19) ΑπΠΡ ΑπΑΓ ΑπΜΓ
ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & Προαγ - (Τρίπολη 4.5.19) ΑπΠΡ ΑπΑΓ
ΔΙΑΣ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετών ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΗΡ - (Ηράκλειο 20-21.4.19)
12α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2019 - (Ιωάννινα 20-21.4.19) Απ-9  Απ10-12
37α ΝΙΟΒΕΙΑ 2019 - (Θεσ/νίκη 19-21.4.19)
ΙΣΤ΄ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2019  (Περιστέρι 19-21.4.19) Απ ΑπΠρ 
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ Ν.Ο.ΧΙΟΥ - Αγων+Προαγ- (Χίος 19-20.4.19)
Multination Youth - (Graz (AUS) 13-14.4.19)
Multination Junior - (Sursee (SUI) 13-14.4.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕΓ.ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ - (Ιλίσια 13.4.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕΓ.ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ - (Θεσ/νίκη 13.4.19)
ΑΚΡΙΣΙΑ 2019 - (Λάρισα 13-14.4.19)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΝΟΠ - (Πάτρα 13-14.4.19) ΑπΠρ  Απ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝ. ΓΛΑΥΚΟΥ-ΓΣ ΠΕΡ - (Περιστέρι 12-14.4.) Απ ΑπΠρ
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ- (Ηράκλειο 13-14.4.)  
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετών ΩΡΙΩΝΑ - (Ηράκλειο 6-7.4.19
3ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ - (ΟΑΚΑ 6-7.4.19Απ   ΑπΠρ
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2019 - (Καβάλα 6-7.4.19
EKTAKTH ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ ΝΑΒΕ - (Θεσ/νίκη 6.4.19)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Κέρκυρα 6.4.19
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΛΥΚΕΙΩΝ 2019 - (Πτολεμαΐδα 23-24.3.19)
10οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ - (Πτολεμαΐδα 23-24.3.19)
ΠΡΩΤΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕΤΑ ΠΡΩΤΑ.. -(Πειραιάς 22-24.3.19)
Απ ΑπΠρ
Meeting Open Méditerranée - (Marseille 22-24.3.19)
20.Internat Sparkassen Schwimmfest - (Dortmund 15-17.3.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ - (Πειραιάς 17.3.19)
1ο ΙΩΝΙΑ CUP ΟΦΝΙ - (ΟΑΚΑ 16-17.3.19)
Απ ΑπΠρ
7οι ΝΑΟΥΣΑ 2019 Προαγ - (Νάουσα 16-17.3.19)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χανιά 16-17.3.19) Ατομ  Ομαδ
ΕΘΝΙΚΟΣ 1927 ΑΓ+ΠΡ - (Αλεξ/πολη 16-17.3.19)
ΑπΑγ ΑπΠρ
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2019 - (Καρδίτσα 16.3.19)Ατομ  Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χίος 08-09.3.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ Α.Ο.Α. - (Χίος 08-09.3.19)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χαλκίδα 09.3.19)
CARNIVAL Junior TROPHY 2019 - (Θεσ/νίκη 3.3.19)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ - (ΟΑΚΑ 1-3.3.19)

ΧΕΙΜ.ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ-Ε-Ν - (Πειραιάς 22-24.02.19)
ΧΕΙΜ.ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓ. - (Θεσ/νίκη 22-24.02.19)
ΦΛΥΑ 2019 7-8ετών - (Χαλάνδρι 23.02.19)

ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Αλεξ/πολη 16-17.02.19)
ΧΕΙΜ.ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ - (OAKA 15-17.02.19)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2019- (Καβάλα 08-10.02.19)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (ΟΑΚΑ 08-10.02.19)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (ΟΑΚΑ 08-09.02.19)
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Λάρισα 09-10.02.19)Ατομ  Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Πάτρα 09.02.19) Ατομ  Ομαδ
ΔΙΑΣΥΛ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών ΚΟΗ- (Ηράκλειο 09.02.19)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 08-10.02.19)

ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2019- (Θεσ/νίκη 02-03.02.19)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Λάρισα 02.02.19)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΝΟΗ - (Ηράκλειο 02.02.19)
5ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ 2019 - (ΟΑΚΑ 25-27.1.19) Αγων Προαγ
ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2019 (Νίκαια 25-27.1.19) Αγων Προαγ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ετών - (Πειραιάς 20.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ & προαγ - (Λάρισα 20.1.19) Αγων  Προαγ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 19-20.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετών - (Θεσ/νίκη 18-20.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ & προαγ - (Ιωάννινα 19.1.19) Αγων  Προαγ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ & προαγ - (Χαλκίδα 19.1.19) Αγων  Προαγ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ & προαγ ΠΕΚΕΒ- (Χίος 18-19.1.19) Αγων Προαγ
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ν.Σμύρνη 12-13.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Πειραιάς 12-13.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & προαγ - (Ηράκλειο 12-13.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 12-13.1.19)
ΟΡΦΕΑΣ 2019 Προαγων - (Αλεξ/πολη 12-13.1.19)
ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & προαγ - (Τρίπολη 12.1.19)
NEW YEAR'S TROPHY 2019 - (Θεσ/νίκη 23-4.1.19)
190 ΧΡΟΝΙΑ ΣΣΕ - ΤΡΟΠΑΙΟ XMAS - (ΣΣΕ 22-23.12.18) Αγων  Προαγ
1η ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜ.ΚΥΚΛΟΥ -(Αλεξ/πολη 22.12.18)
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2018 - (Βόλος 20-23.12.18) Αγων Προαγ
14th FINA World Swimming Ch (25m) - (Hangzhou 11-16.12.18)
26 Swimming Christmas Cup - (Πάτρα 15-16.12.18)  Αγων  Προαγ
SPRINT CHRISTMAS MASTERS - (Βόλος 15-16.12.18)  
10οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ Προαγ - (Πτολεμαίδα 15-16.12.18) 
Εκτακτη Ημ.Ορίων & πρ - (Χανιά 15.12.18)  
ΕΓΟΗ Ημερίδα Ορίων - (Ηράκλειο 15.12.18)  
NO XIOY Ημερ.Ορίων & Πρ - (Χίος 14-15.12.18)  
Αγων  Προαγ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2018 - (Θεσ/νίκη 09.12.18)
GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - (Καρπενήσι 8-9.12.18)
21οι Αγώνες ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - (Δράμα 8-9.12.18)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετ-ΤΡΙΤΩΝ - (Ηράκλειο 8.12.18)
1ο Κυπ."ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΕΚΑΣ" - (Ν.Σμύρνη 01-02.12.18) Αγων  Προαγ
12ο Κυπ.ΚΟΑΤ - (Τρίπολη 01-02.12.18) Αγων  Προαγ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΝΟ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - (Χίος 30.11-01.12.18) Αγων Προαγ
26α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2018 - (Θεσ/νίκη 30.11-02.12.18)
ΩΚΕΑΝΟΣ 2018 - (ΟΑΚΑ 24-25.11.18) Αγων Προαγ
7th SWIM CUP - (Ιωάννινα 24-25.11.18) Αγων Προαγ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2018 - (Λάρισα 24-25.11.18)
ΟΙΚΟΝΟΜΕΙΑ 2018 - (Σέρρες 24.11.18)  Αγων Προαγ
ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2018 - (Νίκαια 23-25.11.18)  Αγων Προαγ
LIMASSOL SWIM MEET 2018 - (LIMASSOL 17-18.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP & προαγ - (Αγ.Νικόλαος 17-18.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP & προαγ - (Αγρίνιο 17.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP & προαγ - (Καρπενήσι 17.11.18) Αγων Προαγ
Προκρ.Ημερίδα GP - (Δράμα  17.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP - (Θεσ/νίκη 10-11.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP Βορ.Όμιλος-(Χαλάνδρι 10-11.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP & προαγ - (Βόλος 10.11.18) Αγων Προαγ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ - (Θεσ/νίκη 3.11.18)
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2018 - (Καβάλα 3-4.11.18)
Προκρ.Ημερίδα GP Νοτ.Όμιλος - (Χαλάνδρι 3-4.11.18)
1α ΑΧΕΙΜΑΣΤΕΙΑ 2018 - (Νίκαια 2-4.11.18)
Grand-prix Kup Zrenjanina 2018 (25m) - (Zrenjanin (SRB) 1-4.11)
Rusi Rusev 2018 Short Course (25m) - (Stara Zagora (BUL) 27-28.10)
2η Ημερίδα ταχυτήτων - (Αλεξ/πολη 27.10.18) Αγων Προαγ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ - (Buenos Aires 6-12.10.18)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
- (Καρπενήσι 8-9.9.18)
Len European Masters Championships - (Slovenia 2-7.9.18)
Len European Championships - (Glasgow 3-9.8.18)
OW-COMEN CUP - (Patra 28-29.7.18)
OW-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - (Patra 28-29.7.18)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κατηγ - (Βόλος+Θεσ/νίκη 12-22.7.18) Βαθμ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π-Κ,Ε-Ν - (Θεσ/νίκη 19-22.7.18) Ατομ Ομ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ,ΠΚ Α+Β -(Βόλος 12-15.7.18) Ατομ Ομ
LEN European Junior Championships - (Helsinki 4-8.7.18)
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ - (Άλιμος 29.6-01.7.18) Αποτ Βαθμ
Μεσογειακοί Αγώνες 2018 - (Tarragona 23-25.6.18)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ 9-10 ετών - (Χαϊδάρι 23-24.6.18)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ 11-12 ετών - (Περιστέρι 22-24.6.18)
2η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Βόλος 23.6.18) Αγων Προαγ
Έκτακτη Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 23.6.18)
2η ΘΕΡΙΝΗ Ημερίδα Ορίων - (Καβάλα 23.6.18)
24th Comen Cup 2018 - (Λεμεσσός 16-17.6.18)
Trofej Beograda 2018 - (Beograd (SRB) 16-17.6.18) 
2η ΘΕΡΙΝΗ Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 16-17.6.18)
ΘΕΡΙΝOI ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Χανιά 16-17.6.18) Ατομ  Ομαδ
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Χανιά 16-17.6.18) )
ΘΕΡΙΝOI ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Καβάλα 16-17.6.18) Ατομ  Ομαδ
ΘΕΡΙΝOI ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Βόλος 16-17.6.18) Ατομ  Ομαδ
ΘΕΡΙΝOI 9-12ετών & Ημ.Ορίων - (Ιωάννινα 16.6.18) Αγων Προαγ
ΘΕΡΙΝOI 9-12ετών & Ημ.Ορίων - (Χαλκίδα 16.6.18) Αγων Προαγ
2ο Λουτράκι Swimming Cup ABC- (Λουτράκι 16-17.6.18) Ατομ Ομαδ
2ο Λουτράκι Swimming Cup D - (Λουτράκι 16-17.6.18) Ατομ Ομαδ
2ο Λουτράκι Junior cup 9-10 ετών - (Λουτράκι 15.6.18) 
39 TROFEU INTERNACIONAL CIUTAT DE BARCELONA-(13-14.6.18)
ΘΕΡΙΝOI 9-12ετών & Ημ.Ορίων - (Χίος 9-10.6.18)
2η ΘΕΡΙΝΗ Ημερίδα Ορίων - (Περιστέρι 9-10.6.18) 
2η ΘΕΡΙΝΗ Ημερίδα Ορίων - (Αμαλιάδα 9-10.6.18) 
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Αμαλιάδα 9-10.6.18)  Ατομ  Ομαδ
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 8-10.6.18) 
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετών - (Χαϊδάρι 03.6.18) 
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετών - (Περιστέρι 02-03.6.18) 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ JUNIOR 2018 - (Θεσ/νίκη 02.6.18) 
ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2018 - (Ηράκλειο 26-27.5.18) 
ΚΒ ΙΩΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Βόλος 26-27.5.18) Ατομ Σκυτ
1η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Πάτρα 26.5.18)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Θεσ/νίκη 25-27.5.18)
4th HELLENIC MASTERS CHAMPIONS - (ΟΑΚΑ 25-27.5.18)
ΓΙΟΡΤΗ ΜΙΚΡΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗ  - (Φυλή 20.5.18)

ΡΕΣΤΕΙΑ 2018 9-12ετών - (Άλιμος 19-20.5.18)
1η ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 19-20.5.18)

1η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Ηράκλειο 19-20.5.18)
1η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Καβάλα 19.5.18) Αγων Προαγ
1η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Χαλκίδα 19.5.18) Αγων Προαγ
1η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Ιωάννινα 19.5.18)
Αγων Προαγ
1η ΘΕΡ.ΗΜ.ΟΡΙΩΝ & προαγων - (Βόλος 19.5.18)
Αγων Προαγ
1η ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Αιγάλεω 18-20.5.18)

AKROPOLIS MEETING 2018 - (ΟΑΚΑ 12-13.5.18)

ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2018 - (Θεσ/νικη 12-13.5.18)
3ο ΚΥΠ.ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - (Καλαμάτα 12-13.5.18) Αγ Πρ
17ο ΚΥΠ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7-8 ετών - (Χαιδάρι 13.5.18) Αποτ7-8
17ο ΚΥΠ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 9-12 ετών - (Χαιδάρι 12-13.5.18) Αποτ9-12
1o ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ - (Βόλος 11-13.5.18) Αγων Προαγ
GYMNASIADE 2018 - (Marracech 2-9.5.18)
BALKAN GAMES 2018 - (Sarajevo 5-6.5.18)
ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΡ - (Ηράκλειο 5-6.5.18  
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2018 - (Βουλιαγμένη 5-6.5.18) Προαγ Αγων
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετών - (Περιστέρι 28-29.4.18)
ΑΚΡΙΣΙΑ 2018 - (Λάρισα 28-29.4.18) Ατομ  Ομαδ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓ- ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΗΡ - (Ηράκλειο 28.4.18)
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 27-28.4.18)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & Προαγων ΝΟ ΧΙΟΥ - (Χίος 27-28.4.18)
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2018 - (Καβάλα 21-22.4.18)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΝΟΠ 2018 - (Πάτρα 21-22.4.18)
ΓΣ ΠΕΡ+ΓΛΑΥΚΟΣ (Προαγωνιστικά) - (Περιστέρι 21-22.4.18)
ΓΣ ΠΕΡ+ΓΛΑΥΚΟΣ (Αγωνιστικά) - (Περιστέρι 20-22.4.18)
ΦΑΡΟΣ - ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ 2018 - (Αλεξ/πολη 14-15.4.18)
9οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2018 Αγων- (Πτολεμαϊδα 14-15.4.18)
13 ΚΥΠ.ΕΥΡΙΠΟΥ 2018 - (Χαλκίδα 14-15.4.18) Προαγ  Aγων
17α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 2018 - (Χανιά 14-15.4.18)
ΠΕΤΡΙΔΕΙΑ 2018 - (Θεσσαλονίκη 14.4.18)
ΚΑΛΑΜΑΚΕΙΑ 2018 - (Άλιμος 13-14.4.18) Αγων Προαγ
11 April PLIVKO 2018 - (Beograd, 14-15/4/2018)
11 April GRAND PRIX 2018 - (Beograd, 13-15/4/2018)
Meeting International Open de la Méditerranée - (MARSEILLE 6-8.4.18)
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ Προαγων ΩΡΙΩΝΑ - (Ηράκλειο 01.4.18)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2018 - (Λάρισα 31.3-01.4.18) Ατομ  Ομαδ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΥΚΕΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 30.03-01.4.18)
36α ΝΙΟΒΕΙΑ 2018 - (Θεσ/νίκη 30.03-01.4.18)
11α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ - (Ιωάννινα 30.03-01.4.18) Αποτ9 Αποτ10-12
"ΠΡΩΤΑ ΑΘΛΗΤΕΣ..." - (Πειραιάς 30.03-01.4.18) Αγων Προαγ
ΙΕ΄ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ - (Περιστέρι 30.03-01.4.18) Αγων Προαγ
Multinations Junior Swimming Meet - (Graz 24-25.3.18)
Multination Youth Swimming Meet-(Limassol 24-25.3.18)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ & 11-12ετών - (Βόλος 24.3.18) Προαγ Αγων
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - ΗΡ91 - (Ηράκλειο 24.3.18)
36. Internationales Hi-Point Meeting - (Zürich 17-18.3.18)
ΗΜΕΡΙΔΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ - (Πειραιάς 17-18.3.18)
ΕΘΝΙΚΟΣ 1927 - (Αλεξ/πολη 17-18.3.18)  Προαγ Αγων
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12 ετών - (ΟΑΚΑ 10-11.3.18) Ατομ  Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10 ετών - (ΟΑΚΑ 10-11.3.18) Ατομ  Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Χανιά 10-11.3.18) Ατομ  Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Θεσ/νίκη 9-11.3.18)
Meeting FFN Golden Tour - (SARCELLES-PARIS 9-11.3.18)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Aλεξ/πολη 3-4.3.18)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Λάρισα  3-4.3.18) Ατομ  Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Κέρκυρα  3.3.18)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Χαλκίδα  3.3.18)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Τρίπολη  3.3.18) Ατομ  Ομαδ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΝΑΒΕ - (Θεσ/νίκη  3.3.18)
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ετών - (Χίος 2-3.3.18)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΜΑΙΚΩΝ-(ΟΑΚΑ 23-25.2.18)
WINTER JUNIOR TROPHY - (Θεσ/νίκη  24.02.18)
Ημερίδα κατάταξης 9-12ετών - (Αλεξ/πολη  17.02.18)
ΟΦΗ - Διασυλ.ημερίδα  9-12ετών - (Ηράκλειο  17.02.18)
ΧΕΙΜ.ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη  9-11.02.18) Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ, Ε-Ν - (ΟΑΚΑ  9-11.02.18)
ΧΕΙΜ.ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ, ΠΚ Α+Β - (ΟΑΚΑ  2-4.02.18)
6οι ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2018 - (Νάουσα  03-04.02.18)
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2018 - (Καρδίτσα  03.02.18) Ατομ  Ομαδ
20th Euro Meet 2018 - (Luxembourg  27-28.01.18) Results
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 27-28.01.18)
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10ετών - (Πειραιάς 28.01.18) Ατομ Ομαδ
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ & Προαγ - (Λάρισα 27.01.18) Προαγ Αγων
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡ.ΟΡΙΩΝ & Προαγ - (Ιωάννινα 27.01.18) Προαγ Αγων
2η ΧΕΙΜ.ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12 ετών - (Θεσ/νίκη 26-28.01.18) Ατομ Ομαδ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ - (Καβάλα 26-28.01.18)  Προαγ Αγων
1ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 2018 - (ΟΑΚΑ  19-21.01.18)
2ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΠΑΟ 2018 - (ΟΑΚΑ  20-21.01.18) Αποτ9-10 Αποτ11-12
ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2018 - (Θεσ/νίκη  20-21.01.18)
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2018 - (Ν.Ιωνία  20-21.01.18) Προαγ Αγων
9οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ Προαγ - (Πτολεμαϊδα  20-21.01.18) Ατομ  Ομαδ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2002..-09-10-11-12-13-14-15-16-17-18 Συνέχεια...


Καρτέλα Αθλητή Αποτελέσματα Ρεκόρ Επιδόσεις
Εγκύκλιοι Κανονισμοί Δελτία Τύπου Ειδήσεις

Ευχαριστώ την μηχανογράφηση της ΚΟΕ και τους φίλους από όλη την Ελλάδα για την συμβολή τους στην παρουσίαση των αποτελεσμάτων.

 

Διαδικασία Έκδοσης Βεβαίωσης Νίκης για την αναγνώριση διάκρισης σε παγκόσμιους και πανελλήνιους σχολικούς αγώνες

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

 

  ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2023-24 (04.6.24)


ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΚΟΕ

   ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (ΚΟΕ 20.6.2024)

   ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ (ΚΟΕ 11.11.2022)

   ΗΘΙΚΗΣ & ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΕ 11.11.2022)

ΙΟΥΛΙΟΣ 2024

   2η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘ.  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ 11-14.7.24)

   2η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤΑΘ.  (ΟΑΚΑ 19-22.7.24)

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ

    ΝΟΜΟΣ περί Ερασιτεχνικού & Επαγγελματικού Αθλητισμού 2725/1999 μαζί με τις  τροποποιήσεις του Νόμου 3057/2002 Συνέχεια...

  Για να μαθαίνουμε τις υποχρεώσεις και τα δικαιώματα μας, των παιδιών μας και των ατόμων που ασκούν κάθε μορφής διοίκηση…..

   πρόγνωση καιρού από το weather.gr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 
Κατασκευή - Επιμέλεια - Ενημέρωση: N.Σεβαστός (12/10/2005)
.. ©

For Bravenet: ( nsevastos@gmail.com ) 

 

 

Google